Rezerwacja Online
Lipoliza iniekcyjna - Bielsko Biała | Tkalnia Urody

533 463 443

Lipoliza iniekcyjna
Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Lipoliza Iniekcyjna Bielsko – skuteczne usuwanie miejscowo zgromadzonej tkanki tłuszczowej

lipoliza iniekcyjna bielsko - skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna w Bielsku-Białej – Szybka redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.


Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i niedroga medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

 

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Zabieg ten polega na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Fosfatydylocholina PPC to naturalny składnik naszego organizmu- lecytyna.

W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podawane są w tkankę tłuszczową powodując rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. L-karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczu.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia (fałdy na plecach, brzuch, uda, podbródek ,kolana, byczy kark) których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. U pacjentów z dużą i rozległą otyłością zabieg ten jest nieskuteczny. Wówczas lepiej zainteresować się innymi zabiegami, np. endermologią medyczną lub kriolipolizą CoolTech.

Wskazania do zabiegu lipoliz iniekcyjnej

Wskazania do zabiegu to miejscowe otłuszczenie ciała. Lipoliza wykonywana jest najczęściej w okolicach nadmiernych nagromadzeń tkanki tłuszczowej:

  • podbródka i brody
  • brzucha, „boczków”
  • ud oraz pośladków
  • wokół pach
  • nad kolanami.

 

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej w naszym Salonie Kosmetycznym w Bielsku-Białej?

Podczas konsultacji kosmetolog zbiera wywiad dotyczący przebytych i ewentualnych aktualnych chorób oraz uczuleń.

Przed zabiegiem na wybrane, zaznaczone okolice może zostać nałożona maść ze środkiem znieczulającym. Dzięki używaniu bardzo cienkich igieł zabieg jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów.

Następnie, po dezynfekcji skóry, kosmetolog dokonuje wstrzykiwania preparatu w zaznaczone miejsca bardzo cienką igłą. W miejscu podania pojawia się zaczerwienienie oraz uczucie pieczenia, które szybko ustępuje.

Po zabiegu może pojawić się obrzęk i utrzymujące się bolesne i piekące zaczerwienienie, swędzenie czy drobne krwiaki. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych.

Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki.

 

Lipoliza iniekcyjna Bielsko Cena

Lipoliza iniekcyjna 350 zł

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online