Rezerwacja Online
Konsultacja Kosmetologiczna Bielsko-Biała | Tkalnia Urody

533 463 443

Konsultacja Kosmetologiczna

Konsultacja Kosmetologiczna Bielsko-Biała

Konsultacja kosmetologiczna w naszym gabinecie w Bielsku-Białej, to nie pogaduszki na recepcji, to czas dla Ciebie w gabinecie kosmetycznym (15 do 30 min).

Konsultacja kosmetologiczna – dlaczego jest taka ważna?

Prawidłowo przeprowadzona konsultacja to klucz do Twojego sukcesu i bezpieczeństwa dalszych etapów i kolejnych spotkań w naszym salonie. Konsultacja umożliwia Kosmetolog zrozumienie Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pozwala na ocenę stanu skóry, identyfikację problemów i dostosowanie odpowiednich zabiegów oraz produktów. Podczas rozmowy uzyskasz wskazówki jakie badania dodatkowe warto zrobić lub do jakiego lekarza pójść na wizytę, aby efekty jakie możemy osiągnąć w gabinecie były jeszcze lepsze.

O co pyta Kosmetolog?

  • Analiza stanu skóry oraz jej problemów
  • Jaki jest Twój aktualny stan zdrowia?
  • Czy przyjmujesz jakieś leki?
  • Czy masz jakieś alergie?

To pytania, które pozwolą Kosmetolog na bezpieczne przeprowadzenie zabiegu.

Musisz pamiętać, że stosowanie niektórych leków czy suplementów diety może być przeciwwskazaniem do wykonania niektórych zabiegów.

Równie ważne pytania:

  • Czy w ostatnim czasie miałaś wykonywane zabiegi w innym gabinecie kosmetycznym lub lekarskim?
  • Jakie to były zabiegi?
  • Jaki czas upłynął od ostatniego?

Musisz wiedzieć, że nie zawsze wolno powtarzać zabieg w krótkim odstępie czasu. Ta wiedza pomoże Kosmetolog zmodyfikować plan zabiegowy, tak żeby był dla Ciebie bezpieczny i skuteczny.

Twoja pielęgnacja domowa

To jak dotychczas była pielęgnowana Twoja skóra, to również ważna informacja dla Kosmetolog.

Zrób listę kosmetyków jakich obecnie używasz, szczególnie takich z aktywnymi składnikami w składzie, podczas wizyty razem zrobimy przegląd i ustalimy prawidłową kolejność nakładanych kosmetyków. Nie musisz się martwić, czasami wystarczy mała korekta, która wiele może zmienić.

Podpowiemy Ci również czego musisz unikać w składzie kosmetyków i czym się kierować w ich wyborze, otrzymasz od nas dokładne wytyczne jak dbać o swoją skórę.

W salonie możesz kupić kosmetyki do pielęgnacji domowej, możesz też poprosić o próbki dzięki czemu będziesz mogła spróbować, czy dany produkt jest dla Ciebie odpowiedni, czy nie.

NAJWAŻNIEJSZE

Konsultacja to czas kiedy możesz, a nawet powinnaś zadawać pytania!

Możesz przygotować sobie gotowy zestaw pytań, a Kosmetolog rozwieje Twoje wątpliwości.

Pamiętaj, nie tylko zabiegi pielęgnacyjne twarzy są poprzedzone konsultacją, równie ważna jest konsultacja przed zabiegami na ciało!

W naszym salonie dostępne są różne technologie, ich synergia pozwala osiągnąć nam spektakularne efekty zabiegowe. Zajrzyj do naszej Tkalni Figury.

Chcesz umówić się na Konsultację Kosmetologiczną?

Kliknij w przycisk poniżej i zarezerwuj swój termin.

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online