fbpx
Promocje

Black Week 2020

Promocje

Black Week do 20 do 27 listopada 2020r

1. pakiet zabiegów endermologii (ciało) LPG  45’ 10 + 3 zabiegi gratis 2,327,- 1.790,-

Endermologia pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami. 


2. pakiet zabiegów presoterapii 5 + 3 zabiegi gratis 960,- 600,-

Rewolucja w walce z cellulitem, obrzękami i zespołem ciężkich nóg oraz zespołem opóźnionego bólu mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym bez ryzyka pękania naczyń! 


3. pakiet bandaży AROSHA 5 + 2 zabiegi presoterapii gratis 990,- 750,-

Bandaże Arosha – dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.


4. pakiet zabiegów fali uderzeniowej 5 + 2 zabiegi gratis 1.393,-  995,-

Fala uderzeniowa to propozycja dla tych, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry, zwalczyć cellulit oraz pozbyć się lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej. 


5. pakiet zabiegów fali radiowej (ciało) 5 + 3 zabiegi gratis 2.800,- 1,750,-

Odmładzanie falą radiową (RF) jest najnowocześniejszą metodą liftingu skóry bez użycia skalpela, która nie tylko niweluje efekty starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata elastyczności, ale także działa zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi. 


6. pakiet zabiegów kriolipolizy Coolech 4+2 zabiegi gratis 3.200,- 2.400,-

Medyczne urządzenie Cocoon Medical CoolTech, to unikalna metoda modelowania sylwetki, gwarantująca trwałą redukcję obwodu ciała, dzięki zjawisku kriolipolizy – wymrażania komórek tłuszczowych. Rezultaty porównywalne z liposukcją chirurgiczną 


7. pakiet zabiegów Endermolift LPG 2 +1 zabieg gratis 570,- 380,-

Endermologia twarzy i szyi to delikatny i skuteczny drenaż limfatyczny, a także przyjemny i relaksujący masaż, który jest nieoceniony w przypadku zaburzeń funkcjonowania skóry i jej problemów, u podłoża których leży stres. 


8. pakiet  dowolnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy 3+1 zabieg gratis

pakiet szyty na miarę Twoich potrzeb, skomponowany po konsultacji z naszą Kosmetolog, z dowolnie wybranych zabiegów pielęgnacyjnych


9. pakiet  zabiegów mezoterapii mikroigłowej z RF na blizny, rozstępy, wiotkość skóry 2+1 zabieg gratis cena pakietu zależna od obszaru

Innowacyjna Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako “nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, 


10. pakiet zabiegów oczyszczania wodorowego twarzy 2 +1 zabieg gratis 1.050,- 700,-

Oczyszczanie wodorowe to zabieg bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. Nie wymaga żadnego przygotowania, nie ma też okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne.

Kontakt
Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online