Rezerwacja Online
Pielęgnacja Dłoni Bielsko | Tkalnia Urody - Salon kosmetyczny

533 463 443

Pielęgnacja Dłoni
Pielęgnacja skóry dłoni.

Pielęgnacja Dłoni

W Tkalni Urody w Bielsku-Białej kładziemy szczególny nacisk na kompleksową pielęgnację skóry dłoni. Nasze doświadczone kosmetyczki oferują wysokiej jakości zabiegi, które odżywiają, nawilżają i regenerują skórę dłoni. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych produktów i profesjonalnych technik, Twoje dłonie odzyskają naturalną miękkość i gładkość. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie każda wizyta to nie tylko chwila relaksu, ale także kompleksowa pielęgnacja Twojej skóry.

Zabiegi na dłonie Bielsko

Peelingi Noon Aesthetics

Noon Aesthetics to marka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność swoich produktów, dlatego peelingi są starannie opracowane, aby zapewnić optymalne rezultaty przy minimalnym ryzyku podrażnień czy efektów ubocznych.

Fotoodmładzanie

Zabieg można polecić każdemu, kto zauważa na swojej skórze oznaki posłonecznych uszkodzeń, takich jak:  plamy soczewicowate, przebarwienia, rozszerzone pory oraz rumień i drobne zmarszczki.

Radiofrekwencja mikroigłowa - RF Infinite

RF Infinity wzmocnia kolagen natychmiast, poprawiając elastyczność skóry. Pełne efekty pojawiają się między 2 a 5 miesiącem, wraz z tworzeniem nowego, sprężystego kolagenu. To redukuje zmarszczki, blizny i rozstępy.

Mezoterapia mikroigłowa - Mesoestetic

Mezoterapia mikroigłowa m.pen[pro] jest mało inwazyjną techniką polegającą na tworzeniu w skórze mikro – kanalików i zewnętrznym aplikowaniu składników aktywnych. Mikronakłuwanie znacząco zwiększa przeznaskórkową penetrację substancji leczniczych.

Rękawiczki odżywczo-pielegnacyjne KLAPP

Pielęgnacja zniszczonych dłoni

Wraz z upływem czasu skóra naszych dłoni zaczyna się zmieniać. Pojawiają się typowe oznaki starzenia: zmarszczki, utrata napięcia i jędrności oraz charakterystyczne brązowe plamy czyli przebarwienia. Z wiekiem skóra również staje się cieńsza, bardziej wiotka i przezroczysta.
Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom możemy zapobiec przedwczesnemu starzeniu się dłoni jak i również zredukować powstałe zmiany, wygładzić skórę dłoni, rozjaśnić przebarwienia.
Dłonie są naszą wizytówką, dlatego warto zadbać o nie już dziś.

Wskazania do zabiegu na dłonie w salonie kosmetycznym:

  • wiotkość
  • utrata jędrności
  • przebarwienia
  • skóra sucha

Efekty zabiegów na dłonie w salonie kosmetycznym w Bielsku:

  • napięcie, wygładzenie skóry
  • zagęszczenie
  • rozjaśnienie przebarwień
  • odżywienie, nawilżenie
Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online