Rezerwacja Online
Depilacja Laserowa Bielsko-Biała | Tkalnia Urody - Kosmetologia

533 463 443

Depilacja Laserowa
Gładka skóra bez podrażnień, pozbawiona owłosienia, dzięki bezbolesnej i trwałej depilacji laserowej.

Depilacja Laserowa Bielsko

Zabieg laserowego usuwania owłosienia, czyli depilacja laserowa wyróżnia się długotrwałą skutecznością. Salon kosmetyczny Tkalnia Urody w Bielsku-Białej zaprasza na depilację laserem MeDioStar Monolith. Nowoczesny laser został zaprojektowany do szybkiej, bezbolesnej i trwałej depilacji, nie powodując podrażnień skóry.

Depilacja laserowa – efekty

Depilacja laserowa to innowacyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia, która cieszy się coraz większą popularnością w dziedzinie medycyny estetycznej. Jej skuteczność i trwałość sprawiają, że jest to wybór preferowany przez wiele osób dążących do gładkiej i jedwabistej skóry.

Dzięki zastosowaniu promieniowania laserowego, ta forma depilacji jest w stanie skutecznie zniszczyć cebulki włosów, co prowadzi do ich stopniowego wygaszania i ograniczenia wzrostu.

Efekty depilacji laserowej są widoczne już po pierwszych sesjach

Skóra staje się coraz bardziej gładka i wolna od owłosienia w trakcie kolejnych zabiegów. W porównaniu do innych metod depilacji, takich jak golenie czy depilatory chemiczne, depilacja laserowa oferuje długotrwałe rezultaty, co pozwala uniknąć częstych powtórzeń zabiegów.

To doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących pozbyć się uciążliwego owłosienia w sposób skuteczny i komfortowy.

Zabieg laserowej depilacji wykonywany przez specjalistkę w Bielsku-Białej
Zabieg depilacji laserowej w salonie kosmetycznym

Depilacja laserowa w Bielsku-Białej – Jak działa laser?

W trakcie zabiegu światło lasera wnika w głąb skóry, jest wchłaniane przez barwnik włosów – melaninę i przekształcane w ciepło. Wytworzone w tkance ciepło nie tylko niszczy cebulki włosów ale także naczynia je odżywiające. Jest to możliwe  dzięki innowacyjnemu zastosowaniu dwóch długości fali:

 • 810nm – długość działająca na melaninę (podobnie jak w powszechnie używanych laserach Light Sheer i Vectus) 
 • 940nm – długość dająca dodatkowe działanie na naczynia krwionośne poprzez zaburzenie ukrwienia mieszków włosowych – włosy pozbawione ukrwienia nie są odżywiane i nie mogą odrastać.

Synergia tych dwóch długości fali sprawia, że uzyskane efekty są długotrwałe bez naruszenia otaczającej skóry.

Dotychczas depilacja laserowa kojarzyła się z długimi zabiegami i znaczną bolesnością. Dzięki systemowi transmisji energii TAPER, używanym w naszym salonie w Bielsku-Białej, profil plamki jest jednorodny i zapewnia równomierne rozprowadzenie energii w całym polu zabiegowym. Dodatkowo plamka otoczona jest powierzchnią chłodzenia skóry kontaktem 360 °, co gwarantuje maksymalny komfort i bezbolesność zabiegu. Nie bez znaczenia jest również system wykonywania zabiegu in motion, który pozwala znacznie skrócić czas jego trwania.

Chcesz skutecznie pozbyć się owłosienia?

Kliknij w przycisk poniżej, sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj swój zabieg.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej w Tkalni Urody Bielsko:

 • Należy ogolić skórę (najlepiej wieczorem w dniu poprzedzającym zabieg), używając zwykłej, jednorazowej maszynki do golenia
 • Skóra w miejscu zabiegu powinna być czysta i nie posmarowana balsamami, kremami, antyperspirantem (24h)
 • Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha,  podrażniona. Jeśli jest taka konieczność, kilka dni wcześniej stosuje się kremy nawilżająco-natłuszczająco-kojące
 • Na dobę przed oraz po zabiegu nie należy spożywać alkoholu
 • Dobę przed oraz po zabiegu nie stosować antyperspirantów (dotyczy obszaru pach)
 • Tydzień przed zabiegiem przestać stosować blokery typu Etiaxil (dotyczy obszaru pach)
 • Tydzień przed zabiegiem zaprzestać picia soków z zawartością wit. C, A  (cytrusowe, marchwiowe, z aceroli )
Laser Mediostar Monolith
depilacja laserowa

Zalecenia po zabiegu depilacji:   

 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej załóż lekkie zwiewne ubranie. Po depilacji nóg oraz okolic bikini zrezygnuj z obcisłych leginsów oraz uciskających rajstop.
 • Należy również unikać korzystania z basenu, sauny, gorących kąpieli (doba).
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) można wykonać min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Używaj delikatnego żelu, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie.
 • Zabiegi należy powtarzać co 4-6 tygodni – w zależności od obszaru.

Depilacja Laserowa Bielsko cennik:

depilacja małej partii ciała: 99zł

depilacja średniej partii ciała: 199zł

depilacja dużej partii ciała: 299zł

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

Laser MeDioStar Monolith Bielsko-Biała

Depilacja działa skutecznie tylko na włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Niestety nie wszystkie włosy rosną jednocześnie, stąd konieczność powtórzenia zabiegu po ok. 1 miesiącu, aby podziałać na włosy, które dotąd były „uśpione”, a wchodzą właśnie w fazę aktywną. Ponadto włosy różnego koloru, różnie reagują na światło: osoby o ciemnych włosach, zawierających dużo melaniny osiągają najlepsze rezultaty. Usuwanie bardzo jasnych włosów wymaga indywidualnej oceny potencjalnego sukcesu leczenia laserowego, a niekiedy jest niemożliwe.

Laser MeDioStar Monolith oferuje jednak więcej niż tylko samą depilację. Korzystne wyniki obserwuje się u pacjentów z rozszerzonymi naczynkami czy naczyniakami. Zabiegi te są nieinwazyjne i nie wymagają znieczulenia. W ich przypadku wykorzystuje się głowicę o długości fali 940nm, która wykazuje wysoką absorpcję do hemoglobiny oraz oxyhemoglobiny i umożliwia zamykanie dużych naczyń na nogach o średnicy 0,5 mm – 2 mm.

Laser MeDioStar Monolith można wykorzystać również do zabiegu fotoodmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz ciała, zwłaszcza wiotkości ramion i wewnętrznych obszarów ud . Wiązka światła emitowana przez laser powoduje przegrzanie skóry, co doprowadza do skrócenia oraz przebudowy włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tego jest poprawa napięcia i jędrności skóry, wytworzenie nowych włókien kolagenowych, a w rezultacie odmłodzenie jej wyglądu.

Mediostar Monolith czy Light Sheer?

Mediostar Monolith wyróżnia się z kilku powodów, które w wielu przypadkach czynią go lepszym wyborem niż LightSheer. Przede wszystkim, technologia chłodzenia skóry w Mediostar Monolith jest bardziej zaawansowana, co przekłada się na wyższy poziom komfortu podczas zabiegu. Dzięki temu pacjenci mogą doświadczyć mniejszego uczucia dyskomfortu i ryzyka poparzeń.

Używany w naszym salonie w Bielsku-Białej, laser Mediostar Monolith oferuje większą elastyczność w dostosowywaniu parametrów zabiegu do różnych typów skóry i włosów, co umożliwia osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów.

Ponadto, większa powierzchnia aplikatora w Mediostar Monolith pozwala na szybsze przeprowadzanie zabiegów na obszarach o większej powierzchni, co jest istotne dla pacjentów, którzy szukają skutecznego i efektywnego rozwiązania w krótszym czasie.

Mediostar Monolith będzie bardziej odpowiednim wyborem dla osób o wrażliwej skórze.

Laser Mediostar Monolith

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online