Fotoodmładzanie Bielsko-Biała | Tkalnia Urody Salon Kosmetyczny

533 463 443

Fotoodmładzanie
Fotoodmładzanie twarzy

Fotoodmładzanie w Bielsku-Białej

Fotoodmładzanie skóry to zabieg przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Szczególnie polecany jest jednak osobom, które dostrzegają objawy fotostarzenia. W większości przypadków ma to miejsce po 30 – 35 roku życia. Coraz częściej jednak, znacznie młodsze osoby dostrzegają u siebie skutki nadmiernego i nierozważnego opalania.

Dla kogo zabieg fotoodmładzania?

Zabieg polecić można każdemu, kto zauważa na swojej skórze oznaki posłonecznych uszkodzeń, takich jak:  plamy soczewicowate, przebarwienia, rozszerzone pory oraz rumień i drobne zmarszczki. Fotoodmładzanie to metoda idealna dla osób, które pragną w szybki sposób poprawić kondycję i wygląd swojej skóry, a jednocześnie nie chcą tracić czasu na rekonwalescencję.

Umów się na zabieg fotoodmładzania.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

Fotoodmładzanie – przebieg zabiegu:

Na początku skóra jest dokładnie oczyszczana, a następnie zostaje poddana działaniu wiązki lasera. Energia świetlna jest pochłaniana przez hemoglobinę w drobnych naczyniach oraz  melaninę znajdującą się w przebarwieniach . Następnie ogrzewa je od środka, co powoduje ich zniszczenie. Laser wpływa też na naturalne procesy regeneracyjne, stymulując produkcję kolagenu i elastyny.


Fotoodmładzanie – przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersia
  • cukrzyca
  • choroba nowotworowa, guzy niewiadomego pochodzenia
  • fotodermatozy
  • skóra w trakcie leczenia dermatologicznego
  • stosowanie niektórych ziół, zarzywanie leków np.beta-blokerów,antybiotyków,antydepresantów
  • skóra opalona
 

Fotoodmładzanie w Bielsku-Białej – efekty:

Laserowe odmładzanie skóry pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty. Za jednym zamachem  można usunąć drobne przebarwienia, zredukować rumień a także zmniejszyć widoczność porów. Poprawie ulega koloryt skóry – staje się ona bardziej promienna i rozjaśniona, spłyceniu ulegają także drobne zmarszczki. Zaraz po zabiegu skóra może być opuchnięta i zaczerwieniona , a po kilku dniach zaczyna się łuszczyć. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak by cieszyć się najlepszymi rezultatami, należy wykonać od 3 do 5 zabiegów serii w odstępach 7 dni. Poprawa stanu skóry zwykle jest trwała, jednak nie przeciwdziała powstawaniu nowych przebarwień. Osoby, które chcą utrzymać efekty zabiegu, muszą pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej oraz unikać nadmiernej ekspozycji na słońce.

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online