Rezerwacja Online
Radiofrekwencja Mikroigłowa Bielsko | Frakcyjny RF INFINITÉ

533 463 443

Radiofrekwencja Mikroigłowa
Terapia przebudowy skóry

Radiofrekwencja Mikroigłowa - FRAKCYJNY RF INFINITÉ

Radiofrekwencja Mikroigłowa w Bielsku-Białej

Innowacja stworzona z myślą o nieinwazyjnej i inwazyjnej metodzie estetycznych terapii przebudowy skóry – dwie technologie w jednym urządzeniu. 

Działanie RF Infinite

Frakcyjny RF INFINITE to nieinwazyjna technologia frakcjonowania skóry za pomocą specjalnie opracowanej kasety nano-infinité z nano igłami – elektrodami, które precyzyjnie emitują fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej.

 

Dzięki temu wywołujemy termiczny szok prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Ta technologia nie przerywa ciągłości naskórka, ale w precyzyjny sposób tworzy tysiące punktów, które przesyłają pomiędzy sobą skupione fale elektromagnetyczne docierając w głębsze partie skóry.

blizny potrądzikowe
radiofrekwencja mikroigłowa

RF Mikroigłowa w Bielsku-Białej

Mikroigłowy RF frakcyjny INFINITE to innowacyjna metoda frakcjonowania skóry specjalnie opracowaną kasetą micro-infinite za pomocą izolowanych mikrokryształowych igieł pokrytych złotą membraną. Technologia ta przerywa ciągłość naskórka wprowadzając igły na odpowiednio dobraną głębokość.

Energia cieplna RF rozprowadzana jest w skórze właściwej na głębokościach odpowiadających długościom igieł z bardzo niewielkim działaniem na naskórek. Dzięki zastosowaniu technologii próżniowej kaseta najpierw zasysa odpowiedni fragment skóry i dopiero po wytworzeniu próżni podaje mikroigły. Taka kombinacja zabiegowa zmniejsza odczucie bólu, zwiększa penetrację igieł jednocześnie poprawiając mikrokrążenie

RF Mikroigłowa – skutki uboczne

Zabieg ma bardzo małe ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych, gdyż cała energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe. Zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie, które pojawia się zaraz po zabiegu zwykle znika w przeciągu 1-3 dni.

Radiofrekwencja Mikroigłowa na Ciało w Bielsku

Radiofrekwencja mikroigłowa, znana ze swojej skuteczności w odmładzaniu skóry twarzy, jest również doskonałą metodą poprawy kondycji skóry na innych partiach ciała. Zabieg ten można zastosować na takich obszarach jak:

  • brzuch
  • uda
  • pośladki
  • ramiona
  • dekolt

gdzie często występują problemy takie jak luźna skóra, cellulit, rozstępy czy blizny.

Dzięki technologii próżniowej, zabieg jest bezpieczny i komfortowy, a precyzyjne igły pokryte złotą membraną dostarczają energię cieplną dokładnie tam, gdzie jest potrzebna, stymulując produkcję kolagenu i elastyny.

rozstępy na udach - zabieg rf mikroigłowa bielsko
rf mikroigłowy

Radiofrekwencja Mikroigłowa Bielsko – efekty

Efekty działania RF Infinity dzielimy na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Zaraz po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się znacznie elastyczniejsza. Optymalne efekty są widoczne od 2 do 5 miesięcy po zabiegu.

Dochodzi do powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Znacznie wzrasta jędrność i sprężystość. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, blizny ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji,
a rozstępy stają się mniej widoczne.

Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest przy użyciu wymiennych jednorazowych kartridży z pozłacanymi igłami, o regulowanej długości od 0,2 do 3,0 mm. Obszar zabiegowy głowicy to 1 cm2. Kartridże mogą posiadać 25 igieł lub 24 i 64 igły w przypadku zabiegów wykonywanych na twarz i ciało.

 

Radiofrekwencja mikroigłowa cena

twarz 900 zł


twarz + szyja 1.000 zł


twarz + szyja + dekolt 1.250 zł


szyja + dekolt 1.000 zł


 blizny potrądzikowe – policzki 600  zł


okolice oczu 400 zł

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online