Rezerwacja Online
EMS Bielsko - Elektrostymulacja mięśni | Tkalnia Urody

533 463 443

Elektromagnetyczna stymulacja mięśni
Elektromagnetyczna stymulacja mięśni to zabieg redukcji tłuszczu i ujędrniania sylwetki bez żadnego wysiłku.

Elektrostymulacja mięśni w Bielsku-Białej

DOT UMS SCULPTOR to jedno z najbardziej zaawansowanych i najsilniejszych urządzeń, pozwalających na szybką i niezwykle skuteczną stymulację mięśni pośladków, brzucha, ud oraz ramion. Skoncentrowane pole elektromagnetyczne przenika przez tkanki skórne i tłuszczowe aż do poziomu mięśni, zapewniając ich niezwykle intensywne i nieprzerwane skurcze. W wyniku zabiegu, w zależności od dobranego programu, następuje wzmocnienie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej (brzuch, uda, ramiona), a w wybranych przypadkach również intensywny wzrost mięśni (pośladki). Podczas standardowego ćwiczenia brzuszków lub przysiadów angażujemy 50% mięśni od 3 do 5 sekund, a to urządzenie aktywuje 100% mięśnia 20 000 razy w ciągu 30 minut!
Taki wysiłek, powoduje zagęszczenie mięśni i zwiększenie ich napięcia oraz objętości, wpływa nie tylko na budowanie i kształtowanie pożądanych mięśni, ale również na wzmocnienie mięśni osłabionych. Ponieważ mięśnie podczas tak intensywnej, wymuszonej pracy potrzebują energii, w trakcie zabiegu usuwana jest również tkanka tłuszczowa. Następuje rozpad komórek tłuszczowych a ich zawartość jest metabolizowana i usuwana z organizmu klienta. W trakcie zabiegu dochodzi również do zwiększenia przepływu krwi w tkankach, przynosząc rezultat w ujędrnieniu i napięciu skóry.

Wskazania do zabiegu:
– wzmocnienie i odbudowa osłabionych mięśni brzucha, pośladków, ramion, ud, talii 
– nadmiar tkanki tłuszczowej
– ujędrnienie brzucha po ciąży
– rozstęp mięśnia prostego brzucha
– potrzeba przyrostu masy mięśniowej

Efekty zabiegu stymulacji elektromagnetycznej:

– lifting i napięcie pośladków
– ujędrnienie i napięcie brzucha
– wzmocnienie mięśni talii, ud i ramion
– zwiększenie masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej
– efektywne zmniejszenie rozstępu mięśnia prostego b
rzucha
W zależności od wskazań, pełna terapia może składać się od 6 do 10 zabiegów, wykonywanych co kilka dni. Terapię kontynuuje się aż do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów – na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. 1 zabieg równa się 4 treningom sportowym, podczas których mięśnie osiągają bardzo duże napięcie – włókna mięśniowe ulegają zagęszczeniu.
Zabiegi przeznaczone są dla osób rozpoczynających treningi, nielubiących ćwiczyć, ale też dla kulturystów i ludzi fitness. Są to zabiegi niezwykle komfortowe, relaksujące i odprężające. Stworzone dla osób ceniących zdrowy styl życia – są naturalne i bezinwazyjne. Idealne dla uprawiających sport, jak i dla osób marzących o zgrabnej wysportowanej sylwetce bez wysiłku. Zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Cennik:

zabiegi 1-2 cena 150zł za pojedynczy zabieg

zabiegi 3-4cena  140zł za pojedynczy zabieg

zabiegi 5-6 cena 130zł za pojedynczy zabieg

zabiegi 7-8 cena 120zł za pojedynczy zabieg

Pakiet „jędrne pośladki”
budowanie mięśni

Pakiet obejmuje 6 spotkań:

– zabieg endermologii 20′ + UMS elektromagnetczna stymulacja mięśni

Cena: 1.100zł zamiast 1.380zł

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online