fbpx
Kriolipoliza CoolTech – bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej przez zamrażanie

Unikalna metoda modelowania sylwetki

Kriolipoliza CoolTech – bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej przez zamrażanie

Medyczne urządzenie Cocoon Medical CoolTech, to unikalna metoda modelowania sylwetki, gwarantująca trwałą redukcję obwodu ciała, dzięki zjawisku kriolipolizy – wymrażania komórek tłuszczowych. Rezultaty porównywalne z liposukcją chirurgiczną

CoolTech posiada wyjątkowo wydajne generatory zimna (głowice), dzięki temu docelowa temperatura – 8 °C osiągana jest w najkrótszym możliwym czasie. Każda z nich posiada niezależny system sterowania w zakresie temperatury, podciśnienia i długości zabiegu. Dodatkowo każda z nich może zostać dostosowana do wielkości obszaru ciała, za pomocą specjalnych wkładek, które pozwalają sterować obszarem zabiegu.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, na której wyjaśnia się istotę zabiegu, wyklucza przeciwwskazania oraz dokonuje pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na miejsce zabiegowe przykładana jest specjalna membrana przeciwodmrożeniowa z żelem, która chroni naskórek przed odmrożeniem. Na tak przygotowany obszar przykładana jest głowica chłodząca. Intensywne podciśnienie zasysa skórę oraz tkanki podskórne. Zassanie tkanki jest bardzo istotne, ponieważ pozwala na precyzyjne aplikowanie niskiej temperatury wprost do tkanki tłuszczowej. Jednocześnie efekt podciśnienia powoduje ograniczenie cyrkulacji krwi w obszarze zabiegu, co znacznie podnosi jego skuteczność i niweluje bolesność.

 

 

 

 

 

Kontakt
Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online