fbpx
Kriolipoliza CoolTech – bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej przez zamrażanie

Unikalna metoda modelowania sylwetki

Kriolipoliza CoolTech – bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej przez zamrażanie

Skuteczna kriolipoliza w Bielsku-Białej – zapraszamy!

Medyczne urządzenie Cocoon Medical CoolTech, to unikalna metoda modelowania sylwetki, gwarantująca trwałą redukcję obwodu ciała, dzięki zjawisku kriolipolizy – wymrażania komórek tłuszczowych. Rezultaty porównywalne z liposukcją chirurgiczną. Kriolipoliza – obok m.in. radiofrekwencji, endermologii i fali elektromagnetycznej – stanowi ważny element indywidualnie dobieranych programów pielęgnacyjnych oferowanych przez Tkalnię Urody.

CoolTech posiada wyjątkowo wydajne generatory zimna (głowice), dzięki temu docelowa temperatura – 8 °C osiągana jest w najkrótszym możliwym czasie. Każda z nich posiada niezależny system sterowania w zakresie temperatury, podciśnienia i długości zabiegu. Dodatkowo każda z nich może zostać dostosowana do wielkości obszaru ciała, za pomocą specjalnych wkładek, które pozwalają sterować obszarem zabiegu.

Zabieg kriolipolizy poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, na której wyjaśnia się istotę zabiegu, wyklucza przeciwwskazania oraz dokonuje pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na miejsce zabiegowe przykładana jest specjalna membrana przeciwodmrożeniowa z żelem, która chroni naskórek przed odmrożeniem. Na tak przygotowany obszar przykładana jest głowica chłodząca. Intensywne podciśnienie zasysa skórę oraz tkanki podskórne. Zassanie tkanki jest bardzo istotne, ponieważ pozwala na precyzyjne aplikowanie niskiej temperatury wprost do tkanki tłuszczowej. Jednocześnie efekt podciśnienia powoduje ograniczenie cyrkulacji krwi w obszarze zabiegu kriolipolizy, co znacznie podnosi jego skuteczność i niweluje bolesność.

cennik

Kriolipoliza CoolTech 1 przyłożenie 600zł

Kriolipoliza CoolTech – 2 przyłożenia 1.000 zł

Kriolipoliza CoolTech – 4 przyłożenia 1.800 zł

Pakiet „odchudzanie przez wymrażanie” płaski brzuch

Synergia trzech naszych topowych urządzeń:

Kriolipoliza CooTech 1 zabieg

Endermologia LPG Integral II 2 zabiegi/20′

Fala uderzeniowa BTL X_WAVE 3 zabiegi

PAKIET 970zł zamiast 1.237zł

 

Kontakt
Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online