Rezerwacja Online
Oczyszczanie Wodorowe Bielsko | Oczyszczanie Twarzy | Tkalnia

533 463 443

Oczyszczanie Wodorowe
Pielęgnacja twarzy

Aquametiq hydra prime - jadeitowe oczyszczanie wodorowo-kwasowe

Oczyszczanie wodorowe w Bielsku

Oczyszczanie wodorowe to nowa gwiazda w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Zabieg jest przeznaczony dla osób w każdym wieku i dla wielu typów cery: trądzikowej, naczynkowej, wrażliwej czy z oznakami starzenia. Zabieg oczyszczania wodorowego jednocześnie liftinguje i oczyszcza skórę.

Oczyszczanie wodorowe twarzy – jak działa?

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco. Oczyszczanie wodorowe opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Zabieg oczyszczania twarzy – urządzenie

Aquametiq Hydra Prime zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Technologia Aquametiq Hydra Prime umożliwia spersonalizowanie terapii, dzięki zastosowaniu specjalistycznych lotionów kwasowych dobranych indywidualnie do potrzeb skóry.

Własny program zabiegowy oraz koncentraty zabiegowe marki M’onduniq, produkty z serii DermieBOOST dają niesamowite możliwości i wachlarz rozwiązań kosmetycznych na różne typy skór.

Dodatkową zaletą zabiegu oczyszczania wodorowego jest zastosowanie głowic z mikroprądami jonowymi, które wprowadzają składniki aktywne zawarte w koktajlach zabiegowych do głębokich warstw skóry, dzięki czemu wchłanianie i infiltracja składników odżywczych jest dokładniejsza.

Efekty oczyszczania wodorowego

Ogromną zaletą zabiegu jest też zastosowanie głowicy zawierającej naturalny jadeit – kamień, który od tysięcy lat jest uznawany za minerał leczniczy. Jadeit wspomaga działanie odmładzające i przeciwzmarszczkowe, poprawia krążenie, redukuje cienie i worki pod oczami. Zabieg oczyszczania wodorowego jest bezinwazyjny, bezbolesny. Nie wymaga żadnego przygotowania, brak okresu rekonwalescencji. Zabieg można wykonywać przez cały rok.

Rekomendowana ilość zabiegów: 1 zabieg lub seria 3-5 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Oczyszczanie Wodorowe Bielsko Cennik

  • podstawowe 220 zł
  • cera trądzikowa 250 zł
  • cera dojrzała 350  zł
Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online