fbpx
Endermologia Medyczna – INTEGRAL II LPG

Endermologia Medyczna – INTEGRAL II LPG

Endermologia medyczna INTEGRAL to najnowsza generacja urządzeń LPG. Stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Endermologia pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Endermoterapia (Endermologia)  jest formą masażu, w trakcie którego bezpośredniemu oddziaływaniu poddawana jest skóra, tkanka podskórna oraz tkanka tłuszczowa – podściółka. Aby zapewnić maksimum komfortu i bezpieczeństwa, w trakcie dokonywania zabiegu ubiera się pacjenta w specjalnie zaprojektowany kostium. Zadaniem tego kostiumu jest ochrona skóry i zapewnienie higieniczności zabiegu.
Celem zabiegu endermoterapii (endermologii) jest przywrócenie w ciele klienta poddawanego zabiegowi prawidłowego krążenia krwi, poprawa włóknistości skóry i jej sprężystości, jak również zwalczanie cellulitu. Te coraz powszechniejsze problemy i bolączki występują w organizmach głównie na skutek mało higienicznego trybu życia, niewłaściwej diety i odżywiania. Oczywistym powodem tych problemów jest również niska aktywność fizyczna oraz jej brak. Z negatywnymi efektami tych czynników pozwala skutecznie walczyć właśnie endermologia i endermoterapia

Zadaniem zabiegów endermologii na ciało jest: WYSZCZUPLANIE, WYGŁADZANIE, UJĘDRNIANIE oraz MODELOWANIE sylwetki. Doskonale uzupełnia zatem program pielęgnacji antycellulitowej, obejmujący m.in. radiofrekwencję, falę elektromagnetyczną czy kriolipolizę.

Lipomassage LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki LPG wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu).
Ponieważ skóra ma skłonności do wiotczenia (w wyniku starzenia się, ciąży, szybkiej utraty wagi itd.), zabieg Lipomassage stymulujący produkcję elastyny i kolagenu jest również skuteczny w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki.

Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu i wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia to zabieg, który stymuluje do odnowy biologicznej skóry, dlatego jest polecany także osobom, które pragną poprawić kontury twarzy i poprawić elastyczność jej skóry. Endermologia jest wykorzystywana także w leczeniu bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych.

Cennik:

zabieg 30′ cena 130zł

zabieg 45′ cena 190zł

zabieg 60′ cena 210zł

kombinezon 110zł do pakietów gratis

pakiet 10 zabiegów 45′ 1.610zł

pakiet 10 zabiegów 60′ 1.790zł

pakiet 10 zabiegów 60′
plus
2 zabiegi fali uderzeniowej gratis
1.990zł zamiast 2.388zł

Endermologia Medyczna – INTEGRAL II LPG
Kontakt
Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online