Rezerwacja Online
Salon kosmetyczny - Stylizacja oprawy oka | Tkalnia Urody

533 463 443

Stylizacja oprawy oka
dopełnieniem pielęgnacji twarzy jest dobrze wykonana stylizacja oprawy oka

Stylizacja oprawy oka

 • henna rzęs – zabieg polecany szczególnie osobom o jasnej oprawie oka, rzęsy przyciemnione henną optycznie powiększają oko, nadają wyrazistości spojrzeniu.   CENA: 40zł

 • henna i regulacja brwi – stylizacja łuku brwiowego czyli nadanie, idealnie dopasowanego do rysów twarzy, kształtu oraz koloru. Kosmetolog usuwa włoski, które zaburzają prawidłową linię brwi. Kolor henny dobierany jest indywidualnie do typu urody.

  Po zabiegu efekt utrzymuje się na rzęsach do 3-4 tygodni i koło 2-3 tygodni na brwiach. W praktyce sporo zależy również od indywidualnego tempa wzrostu włosków u danej osoby, po upływie tego czasu zabieg można powtórzyć. CENA: 50zł

 • henna pudrowa (Wonder Brow Henna) – ten zabieg szczególnie przypadnie do gustu osobom, którym zależy na naturalnym podkreśleniu włosków i jednoczesnym ich odżywieniu. W przeciwieństwie do klasycznej henny, przygotowanie pudrowego preparatu nie wymaga użycia wody utlenionej. Zabieg łączy w sobie koloryzację z pielęgnacją, dzięki czemu włoski stają się błyszczące i odżywione. To doskonała alternatywa dla brwi permanentnych.
                                                                          CENA: 100zł

 • laminacja (lifting) brwi i rzęs – laminacja brwi to zabieg dla Pań, które chcą mieć podkreślone, ujarzmione, naturalne brwi. Brwi laminowane to przede wszystkim sposób na ułożenie niesfornych włosków, które rosną w różnych kierunkach, nie trzymając swojego naturalnego kształtu. Dzięki niemu będziesz mogła zapomnieć o codziennym malowaniu i czesaniu włosków nad okiem, ponieważ ten zabieg sprawi, że obudzisz się rano z pięknie ułożonymi, zadbanymi i wyrazistymi brwiami. Laminacja rzęs doskonale unosi je do góry i sprawia, że oczy wyglądają spektakularnie i do tego wydają na większe.
                       CENA: l
  aminacja rzęs i brwi z henną 275zł

   

 

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online