Cera Dojrzała Zabiegi | Tkalnia Urody - Salon kosmetyczny

533 463 443

Cera Dojrzała
Pielęgnacja twarzy

Cera Dojrzała

Odkryj bogatą ofertę specjalistycznych zabiegów dedykowanych do pielęgnacji cery dojrzałej. Serdecznie zapraszamy do Salonu Kosmetycznego Tkalnia Urody w Bielsku-Białej, gdzie zadbasz o zdrowie i wygląd Twojej skóry. Nasze kompleksowe procedury doskonale przynoszą korzyści w walce z typowymi problemami skórnymi związanymi z dojrzałością, takimi jak zmarszczki czy utrata jędrności.

Zabiegi pielęgnacyjne dla cery dojrzałej

Peelingi przeciwzmarszczkowe Noon Aesthetics

Peelingi Noon Aesthetics anti-aging –  ( kwas glikolowy, terapie łączone). Noon Aesthetics to marka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność swoich produktów, dlatego peelingi są starannie opracowane, aby zapewnić optymalne rezultaty przy minimalnym ryzyku podrażnień czy efektów ubocznych.

Mesoestetic

  • mezoterapia iglowa
  • m.PEN
  • elektroporacja
  • SkinRetin
  • terapie łączone
  • Mesoestetic AGA Element

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne. Terapia wodorem i tlenem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, w związku z tym może być przeprowadzona u osób z cerą naczyniową czy wrażliwą. Po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, rozświetlona i wygładzona!

Fotoodmładzanie

laser diodowy MeDioStar Monolith

Pielęgnacja kosmetykami KLAPP

Aclassic, Caviar, Repagen, C pure, elektroporacja SkinShooter

Pielęgnacja kosmetykami SOTHYS

βP3, Detox Energy, zabieg peeling wygładzający

Endermolift

Endermolift® to nieinwazyjna technika liftingu twarzy likwidująca główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości. Dzięki zabiegowi zmarszczki są zredukowane, kontury twarzy podkreślone, a cera rozjaśniona. Doskonale uzupełnia procedury medycyny estetycznej i jest świetnym przygotowaniem skóry do zabiegów pielęgnacyjnych.

Radiofrekwencja mikroigłowa - RF Infinite

RF Infinity wzmocnia kolagen natychmiast, poprawiając elastyczność skóry. Pełne efekty pojawiają się między 2 a 5 miesiącem, wraz z tworzeniem nowego, sprężystego kolagenu. To redukuje zmarszczki, blizny i rozstępy.

Cera dojrzała – czym się charakteryzuje?

Cera dojrzała charakteryzuje się utratą jędrności, pojawianiem się zmarszczek, przebarwień oraz tendencją do suchości. Wymaga delikatnej pielęgnacji, która wspiera nawilżenie, regenerację i ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online