fbpx

O nas

Szanowni Państwo!

TKALNIA Urody Day SPA, to zespół ludzi w doskonale znanym już Państwu składzie.  Już od 2009 roku niezmiennie dokładamy starań,  komponując zabiegi kosmetyczne, aby spełniać życzenia klientów w sferze poprawy wyglądu, modelowania sylwetki, a także dla osiągnięcia błogiego relaksu. Znając Państwa potrzeby i oczekiwania wciąż udoskonalamy nasze umiejętności i poszerzamy horyzonty wiedzy, stąd oferta naszego Salonu została poszerzona o najwyższej klasy kosmetyki pozostające w ścisłej czołówce światowej kosmetyki.

Dziś – TKALNIA URODY Day SPA – przedstawia Państwu zupełnie nowe oblicze piękna – salon kosmetyczny z nowocześnie urządzonym wnętrzem pod nowym adresem, całkowicie odświeżone, dobrane z najwyższą starannością menu zabiegowe oferujące znane już Państwu tylko najlepsze zabiegi z oferty marki SOTHYS Paris, KLAPP Cosmetics oraz AROSHA. Dodatkowo, uruchomiłyśmy całkowicie autorski program terapii antycellulitowych i modelujących w oparciu o najszerszą dostępną na Podbeskidziu ofertę urządzeń Hi Tech :

  • terapia podciśnieniem – ENDERMOLGIE (LPG)
  • masaż próżniowy  – PRESOTERAPIA (BTL)
  • gimnastyka mięśni – ELEKTROSTYMULACJA ciała i ULTRADŹWIĘKI
  • terapia akustyczna – FALA UDERZENIOWA (BTL)

Po prawdziwej rewolucji, z nową energią zapraszamy do skorzystania z pielęgnacji twarzy, ciała oraz masaży świata by w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę, przy dźwiękach relaksującej muzyki i w otoczeniu ludzi dla których praca jest pasją życia. Najcenniejszą nagrodą są dla nas Państwa satysfakcja i zaufanie.

 

Nasze motto: po nitce do ideału