Rezerwacja Online
Salon kosmetyczny Tkalnia Urody - Centrum Nowoczesnej Kosmetologii - Bielsko Biała

533 463 443

O Nas
Centrum Nowoczesnej Kosmetologii

O Nas

„Elegancja wynika z bycia tak pięknym w środku, jak na zewnątrz”

Coco Chanel

Od ponad jedenastu lat Tkalnia Urody Centrum Nowoczesnej Kosmetologii dba o Twoje piękno, podkreślając to, co jest najpiękniejsze w Tobie samej. To ogromna radość i satysfakcja obserwować piękno, które dzięki naszym zabiegom dopiero się budzi albo jeszcze bardziej promienieje. Dlatego ciągle się rozwijamy i szkolimy, podnosimy kwalifikacje zespołu. Nasz salon kosmetyczny stale poszerza i modyfikuje ofertę, nadążając za aktualnymi trendami, ze skutecznością potwierdzoną zadowolonymi Klientkami.

Teraz we wzbogaconym menu Tkalni Urody Centrum Nowoczesnej Kosmetologii znajdziesz także szereg terapii zabiegowych anti-ageing z zakresu kosmetologii estetycznej na twarz i ciało, z wykorzystaniem przebadanych pod kątem dermatologicznym i zapewniających wysoki stopień bezpieczeństwa, preparatów. Zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej zapewniają szerokie spektrum terapeutyczne, hamujące oznaki starzenia, przywracające z wiekiem zanikające rysy twarzy oraz gęstość skóry.

Skorzystaj z wypróbowanych już, docenionych przez Klientki Tkalni Urody Centrum Nowoczesnej Kosmetologii najlepszych zabiegów z oferty marki SOTHYS Paris, KLAPP Cosmetics oraz AROSHA. Poddaj się naszemu autorskiemu, skutecznemu programowi terapii antycellulitowej i modelującej w oparciu o najszerszą dostępną na Podbeskidziu ofertę urządzeń Hi Tech. Zgub z nami zbędne obwody oraz cellulit. Skorzystaj z pakietu zabiegów dobranych indywidualnie do Twoich potrzeb.

Zajrzyj do Tkalni Urody Centrum Nowoczesnej Kosmetologii. Odpocznij, wycisz ciało i umysł w profesjonalnej strefie SPA, stworzonej z myślą o zabieganych, zapracowanych osobach, szukających wytchnienia od codzienności. Twoje piękno potrzebuje odrobiny luksusu, podaruj je sobie, bo na to zasługujesz.

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online