Cera Trądzikowa Zabiegi | Tkalnia Urody - Salon kosmetyczny

533 463 443

Cera Trądzikowa
Pielęgnacja twarzy

Cera Trądzikowa

Sprawdź naszą szeroką ofertę zabiegów dla cery trądzikowej. Salon kosmetyczny w Bielsku-Białej – Tkalnia Urody zaprasza na pielęgnację Twojej skóry. Poniższe zabiegi doskonale sprawdzą się między innymi na: zaskórniki otwarte i zamknięte, nadmierne wydzielanie łoju, rozszerzone pory czy zmiany ropne.

Zabiegi pielęgnacyjne dla cery trądzikowej

Peelingi przeciwtrądzikowe Noon Aesthetics

Peelingi Noon Aesthetics – anti-acne ( kwas glikolowy, kwas salicylowy, kwas pirogronowy, terapie łączone). Noon Aesthetics to marka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność swoich produktów, dlatego peelingi są starannie opracowane, aby zapewnić optymalne rezultaty przy minimalnym ryzyku podrażnień czy efektów ubocznych..

Mesoestetic

  • mezoterapia iglowa
  • m.PEN
  • elektroporacja
  • SkinRetin
  • terapie łączone

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne. Terapia wodorem i tlenem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, w związku z tym może być przeprowadzona u osób z cerą naczyniową czy wrażliwą. Po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, rozświetlona i wygładzona! 

Laserowe leczenie trądziku - Mediostar Monolith

Światło lasera Mediostar Monolith wnika wgłąb skóry tworząc mikrouszkodzenia i stymulując ją do regeneracji. Jest to doskonała alternatywa dla leczenia farmakologicznego i zabiegów wyłączających z codziennych aktywności. Zabieg laserem Mediostar Monolith zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo. Skierowanie wiązki punktowo i bezdotykowo pozwala na precyzyjne działanie i zapobiega rozsiewaniu się zmian. 

Cera trądzikowa – przyczyny, objawy i skuteczne metody pielęgnacji

Cera trądzikowa to typ skóry, charakteryzujący się nadmierną produkcją łoju oraz występowaniem zaskórników, grudek i krost. Warto zrozumieć przyczyny oraz skuteczne metody pielęgnacji cery trądzikowej, aby utrzymać ją w zdrowiu i poprawić jej wygląd. 

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online