Rezerwacja Online
Kriolipoliza Bielsko-Biała | Tkalnia Urody

533 463 443

Kriolipoliza
Kriolipoliza to zabieg redukcji obwodu talii poprzez wymrażanie komórek tłuszczowych.

Kriolipoliza w Bielsku-Białej

Kriolipoliza – bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej.  Jeśli marzysz o wymodelowaniu swojej sylwetki, pozbyciu się nadmiaru tłuszczu z trudnych obszarów i zwiększeniu pewności siebie, to zabieg kriolipolizy jest dla Ciebie.

Kriolipoliza – co to takiego?

Medyczne urządzenie Cocoon Medical CoolTech, to unikalna metoda modelowania sylwetki, gwarantująca trwałą redukcję obwodu ciała, dzięki zjawisku kriolipolizy – wymrażania komórek tłuszczowych. Rezultaty porównywalne z liposukcją chirurgiczną.

Kriolipoliza – obok m.in. radiofrekwencji, endermologii i fali elektromagnetycznej – stanowi ważny element indywidualnie dobieranych programów pielęgnacyjnych oferowanych przez Tkalnię Urody.

CoolTech posiada wyjątkowo wydajne generatory zimna (głowice), dzięki temu docelowa temperatura: -8 °C osiągana jest w najkrótszym możliwym czasie. Każda z nich posiada niezależny system sterowania w zakresie temperatury, podciśnienia i długości zabiegu. Dodatkowo każda z nich może zostać dostosowana do wielkości obszaru ciała, za pomocą specjalnych wkładek, które pozwalają sterować obszarem zabiegu.

Cooltech Bielsko, Kriolipoliza Bielsko zamrazanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza CoolTech Bielsko w Tkalni Urody

Zobacz recenzję zabiegu Kriolipolizy w gabinecie kosmetologicznym w Bielsku-Białej

Na filmie można doświadczyć połączenia zabiegów Kriolipolizy z zabiegiem Endermologii Medycznej, wykonywanym w naszym gabinecie. To dwa najpopularniejsze zabiegi redukujące oporną tkankę tłuszczową. Zobacz recenzję i doświadcz efektów zabiegowych na własnej skórze. Zapraszamy do Tkalni Urody w Bielsku-Białej.

Kriolipoliza w Tkalni Urody w Bielsku-Białej

Efekty kriolipolizy CoolTech

Kriolipoliza CoolTech – Redukcja tkanki tłuszczowej

CoolTech umożliwia skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej w obszarach, które wydają się oporne na tradycyjny trening i dietę. Możesz wymodelować sylwetkę poprzez zmniejszenie obwodu w wybranych miejscach, takich jak brzuch, boczki, uda czy ramiona.

Lepsza Definicja Ciała, dzięki zabiegowi CoolTech

Zabieg CoolTech może pomóc w wydobywaniu naturalnych konturów ciała. Dzięki redukcji tkanki tłuszczowej, obszary, które wcześniej były mniej zdefiniowane, mogą teraz uzyskać bardziej zgrabny wygląd.

Poprawa Samopoczucia

Widoczne rezultaty kriolipolizy CoolTech mogą wpłynąć na Twoje samopoczucie i pewność siebie. Uzyskanie wymarzonej sylwetki może przyczynić się do zwiększenia poziomu komfortu w swoim ciele.

Gotowa na pozbycie się nadmiaru tłuszczu?

Kliknij w przycisk poniżej, sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj swój zabieg.

Kiedy można zauważyć efekty kriolipolizy?

Po zabiegu CoolTech, początkowe efekty mogą być widoczne w ciągu kilku tygodni. Jednak pełne rezultaty osiągnięcia redukcji tkanki tłuszczowej zazwyczaj stają się widoczne po około 2-3 miesiącach, gdy organizm dokonuje pełnego procesu usuwania uszkodzonych komórek tłuszczowych.

Ile sesji kriolipolizy jest zazwyczaj potrzebnych?

Liczba sesji zabiegowych zależy od indywidualnych cech ciała, obszaru docelowego i oczekiwanych rezultatów. Wiele osób doświadcza zadowalających rezultatów po jednej sesji, jednak w celu osiągnięcia optymalnych efektów, zwykle rekomenduje się serię 3-4 zabiegów w odstępach kilku tygodni.

Zabieg kriolipolizy w Bielsku-Białej.
Zabieg kriolipolizy - przebieg zabiegu w salonie kosmetycznym Tkalnia Urody w Bielsku-Białej.

Kriolipoliza – przebieg zabiegu

Zabieg kriolipolizy poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, na której wyjaśnia się istotę zabiegu, wyklucza przeciwwskazania oraz dokonuje pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na miejsce zabiegowe przykładana jest specjalna membrana przeciwodmrożeniowa z żelem, która chroni naskórek przed odmrożeniem.

Na tak przygotowany obszar przykładana jest głowica chłodząca. Intensywne podciśnienie zasysa skórę oraz tkanki podskórne. Zassanie tkanki jest bardzo istotne, ponieważ pozwala na precyzyjne aplikowanie niskiej temperatury wprost do tkanki tłuszczowej. Jednocześnie efekt podciśnienia powoduje ograniczenie cyrkulacji krwi w obszarze zabiegu kriolipolizy, co znacznie podnosi jego skuteczność i niweluje bolesność.

 

Kriolipoliza Bielsko Cena:

Kriolipoliza cennik zabiegów:

Kriolipoliza CoolTech – 1 przyłożenie: 650zł

Kriolipoliza CoolTech – 2 przyłożenia: 1.100 zł

Kriolipoliza CoolTech – 4 przyłożenia: 1.950 zł

Pakiet „odchudzanie przez wymrażanie” płaski brzuch

Synergia trzech naszych topowych urządzeń:

Kriolipoliza CooTech – 1 zabieg

Endermologia – 2 zabiegi/20′

Fala uderzeniowa – 3 zabiegi

PAKIET 1.180zł zamiast 1.307zł
Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online