Vouchery upominkowe, karty i bony podarunkowe, Vouchery do SPA na masaż - Bielsko Biała | Tkalnia Urody

533 463 443

Vouchery
Zaproszenia upominkowe

Vouchery

Nie masz pomysłu na prezent? Skorzystaj z karty podarunkowej!

Swoim bliskim, znajomym lub współpracownikom mogą Państwo podarować VOUCHER UPOMINKOWY na dowolnie wybrany zabieg z bogatej oferty naszego Salonu. Jeżeli nie możecie się Państwo zdecydować jaki zabieg wybrać – proponujemy kartę podarunkową o wybranej wartości, która umożliwi osobie obdarowanej podjęcie ostatecznej decyzji. Szeroki wachlarz zabiegów i masaży daje duże pole manewru i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w naszym Salonie odpowiednią pielęgnację dla siebie. 
 
Bony podarunkowe to świetny sposób na sprawienie komuś bliskiemu przyjemności i miłej niespodzianki niezależnie od okazji. Ten niebanalny upominek jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych prezentów, a dla obdarowanej osoby często również jedyną okazją do tego, aby skorzystać z relaksujących zabiegów oraz zadbać o kondycję skóry poprzez dobór odpowiednich zabiegów na twarz i ciało.
 
Bony podarunkowe – sposób na szybki i trafiony prezent
 
Karty podarunkowe to gwarancja udanego prezentu, a jednocześnie oszczędność czasu. Zamiast ryzykować popełnieniem faux pas i godzinami zastanawiać się nad idealnym upominkiem, lepiej wybrać voucher do SPA czy salonu urody, który ma bardziej uniwersalny charakter. Bony podarunkowe to także dobry pomysł na prezent last minute, w przypadku  zakupów na ostatnią chwilę. VOUCHER UPOMINKOWY do Tkalni Urody Centrum  Nowoczesnej Kosmetologii można komuś sprezentować nie wychodząc z domu: złóż zamówienie drogą mailową salon@tkalniaurody, zapłać przelewem lub BLIKIEM, a zaproszenie otrzymasz pocztą! Nic prostszego! Spraw wyjątkowy prezent bliskiej osobie i zaproś ją do Tkalni Urody Centrum  Nowoczesnej Kosmetologii.
 
Wybierając nasz voucher na masaż czy dowolny zabieg pielęgnacyjny, obdarowujesz kogoś odrobiną luksusu. Na naszych gości czekają ekskluzywne zabiegi oraz profesjonalna strefa SPA, w której można znaleźć prawdziwe wyciszenie i odpoczynek od codziennych spraw. Wizyta z VOUCHEREM UPOMINKOWYM to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia. 

Zasady korzystania z Voucherów upominkowych

 1. Zakupu „vouchera upominkowego” można dokonać w Tkalnia Urody Centrum  Nowoczesnej Kosmetologiiul. Legionów 26-28 kompleks Nowe Miasto; 43-300 Bielsko-Biała.
 2. „Voucher upominkowy” upoważnia do skorzystania z usług wykonywanych w Tkalnia Urody Centrum Nowoczesnej Kosmetologii lub konkretnych zabiegów wskazanych na zaproszeniu.
 3. Voucher można realizować wyłącznie w terminie wskazanym na zaproszeniu.
 4. „Voucher upominkowy” może być realizowane częściowo, aż do wyczerpania kwoty, na którą został wystawiony.
 5. Z vouchera może skorzystać Okaziciel. Jeżeli voucher wystawiono imiennie, skorzystać z niego może wyłącznie osoba wymieniona w zaproszeniu.
 6. „Voucher upominkowy” nie może być wymieniony na gotówkę.
 7. Jeżeli wartość realizowanej usługi lub zakupu jest mniejsza niż wartość zaproszenia, różnica nie zostaje wydana.
 8. Jeżeli wartość realizowanej usługi lub zakupu przekracza wartość vouchera, jego Okaziciel zobowiązany jest do dopłaty różnicy.
 9. Osoba korzystająca z vouchera zakupionego w salonie, może w jego ramach korzystać z promocji dostępnych w salonie w momencie realizacji zaproszenia.
 10. W przypadku utraty (zagubienia, kradzieży etc.) lub zniszczenia vouchera, Salon nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.
 11. Na życzenie, Nabywca lub Okaziciel, ma prawo zapoznać się z regulaminem „Voucherów upominkowych” dostępnym w recepcji Salonu.
Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online