fbpx
Vouchery

Zaproszenia upominkowe

Vouchery

Nie masz pomysłu na prezent?

Swoim bliskim, znajomym lub współpracownikom mogą Państwo podarować ZAPROSZENIE UPOMINKOWE na dowolnie wybrany zabieg z bogatej oferty naszego Salonu. Jeżeli nie możecie się Państwo zdecydować jaki zabieg wybrać – proponujemy Zaproszenie kwotowe, które pozwoli zdecydować osobie obdarowanej jaką pielęgnację wybrać. Ten niebanalny upominek z pewnością jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych prezentów, a często również jedyną okazją do tego, aby skorzystać z relaksujących zabiegów oraz zadbać o kondycję skóry poprzez dobór odpowiednich zabiegów na twarz i ciało.

ZAPROSZENIE UPOMINKOWE do Tkalnia Urody Centrum  Nowoczesnej Kosmetologii można komuś sprezentować nie wychodząc z domu: złóż zamówienie drogą mailową, zapłać przelewem, a zaproszenie otrzymasz pocztą! Nic prostszego! Spraw wyjątkowy prezent bliskiej osobie i zaproś ją do Tkalnia Urody Centrum  Nowoczesnej Kosmetologii.
Wizyta z ZAPROSZENIEM UPOMINKOWYM to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia.

Zasady korzystania z Zaproszeń upominkowych

 1. Zakupu „zaproszenia upominkowego” można dokonać w Tkalnia Urody Centrum  Nowoczesnej Kosmetologii
  ul. Legionów 26-28 kompleks Nowe Miasto; 43-300 Bielsko-Biała.
 2. „Zaproszenie upominkowe” upoważnia do skorzystania z usług wykonywanych w
  Tkalnia Urody Centrum  Nowoczesnej Kosmetologii lub konkretnych zabiegów wskazanych na zaproszeniu.
 3. Zaproszenia można realizować wyłącznie w terminie wskazanym na zaproszeniu.
 4. „Zaproszenie upominkowe” może być realizowane częściowo, aż do wyczerpania kwoty, na którą zostało wystawione.
 5. Z zaproszenia może skorzystać Okaziciel. Jeżeli zaproszenie wystawiono imiennie, skorzystać z niego może wyłącznie osoba wymieniona w zaproszeniu.
 6. „Zaproszenie upominkowe” nie może być wymienione na gotówkę.
 7. Jeżeli wartość realizowanej usługi lub zakupu jest mniejsza niż wartość zaproszenia, różnica nie zostaje wydana.
 8. Jeżeli wartość realizowanej usługi lub zakupu przekracza wartość zaproszenia, jego Okaziciel zobowiązany jest do dopłaty różnicy.
 9. Osoba korzystająca z zaproszenia zakupionego w salonie, może w jego ramach korzystać z promocji dostępnym w salonie w momencie realizacji zaproszenia.
 10. W przypadku utraty (zagubienia, kradzieży etc.) lub zniszczenia zaproszenia, Salon nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.
 11. Na życzenie, Nabywca lub Okaziciel, ma prawo zapoznać się z regulaminem „Zaproszeń upominkowych” dostępnym w recepcji Salonu.
Kontakt
Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online