fbpx
SOTHYS Paris
nowoczesna koncepcja pielęgnacji twarzy i ciała

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

SOTHYS Paris
nowoczesna koncepcja pielęgnacji twarzy i ciała

Marka SOTHYS Paris proponuje swoim klientom produkty do zabiegów kosmetycznych oraz do codziennej pielęgnacji domowej twarzy i ciała. Oferuje trzy grupy zabiegów do twarzy: podstawowe, zabiegi przeznaczone dla konkretnych rodzajów skóry oraz specjalistyczne zabiegi z unikalnym masażem, zwiększającym skuteczność produktów.
SOTHYS Paris jest twórcą wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu Digi-Esthétique® która, zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe. Masaż ten, wykorzystywany jest w zabiegach na twarz oraz ciało.

Sothys Organics®  NOWOŚĆ!!! –
Organiczny certyfikowany zabieg rozświetlający

Ekspresowy zabieg o świeżym zapachu rozbudza skórę i nadaje jej natychmiastowego blasku. Połączenie zmysłowości i skuteczności w nowym, certyfikowanym ekologicznym zabiegu na twarz Sothys Organics®. Odkryj nowy profesjonalny zabieg o rekordowej skuteczności i 4 ultra-zmysłowych produktach do użytku domowego o świeżym, anyżowym zapachu.

Korzyści: zabieg ten rozbudza skórę i nadaje jej natychmiastowego blasku.Zabieg dedykowany wszystkim skórom, nawet wraźliwym

Detox Energie
intensywny zabieg detoksykujący

Intensywny, zbalansowany program odmładzający. Zabieg redukuje wpływ zanieczyszczeń na skórę, chroni oraz zwiększa energię komórkową. Kluczowe składniki aktywne: czarny bez, żeń-szeń syberyjski, peptydy to klucze do zachowania młodzieńczego wyglądu skóry.

Efekt: skóra naładowana energią, cera rozjaśniona i oczyszczona. Zapraszamy na zabieg, aby ponownie tchnąć życie w skórę oraz aby pomóc jej skutecznie bronić się w każdej sytuacji przed szkodliwym wpływem stresu środowiskowego, będącego
przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry.

βP3.TRI COMPLEX™ 
intensywny zabieg odmładzający

Ekskluzywny zabieg charakteryzujący się, podobnie jak pozostałe zabiegi opracowane przez laboratoria Sothys, spersonalizowanymi produktami oraz ekspercką metodą aplikacji wykorzystującą masaż liftingujący Digi-esthétique®. Pięć kroków zabiegu, osiem specyficznych formuł, efektywność i niezapomniany relaks, w celu uzyskania widocznie młodszej skóry.
100% ukierunkowanego działania, w celu zwalczania oznak starzenia się skóry dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym: m.in. szafranu, soforanu i peptyd.

HYDRA 3HA
intensywny zabieg nawilżający i odmładzający

Nowoczesny zabieg przygotowany przez Grupę Naukową Sothys, w oparciu o najnowszą wiedzę dotyczącą nawilżania i odmładzania skóry. Opatentowany przez markę kompleks długotrwałego nawilżenia 1055 Boletus Extract, został uzupełniony o działanie kwasu hialuronowego o różnej wielkości cząsteczek (działanie nawilżające i odmładzające). Aby natychmiastowo przywrócić skórze ochronę i optymalne nawilżenie. Aby zregenerować i trwale nawilżyć skórę.

Kontakt
Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online