SOTHYS Paris - nowoczesna koncepcja pielęgnacji twarzy i ciała - Bielsko Biała | Tkalnia Urody

533 463 443

SOTHYS Paris
nowoczesna koncepcja pielęgnacji twarzy i ciała
Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

SOTHYS Paris nowoczesna koncepcja pielęgnacji twarzy i ciała

Marka SOTHYS Paris proponuje swoim klientom produkty do zabiegów kosmetycznych oraz do codziennej pielęgnacji domowej twarzy i ciała. Oferuje trzy grupy zabiegów do twarzy: podstawowe, zabiegi przeznaczone dla konkretnych rodzajów skóry oraz specjalistyczne zabiegi z unikalnym masażem, zwiększającym skuteczność produktów.
SOTHYS Paris jest twórcą wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu Digi-Esthétique® która, zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe. Masaż ten, wykorzystywany jest w zabiegach na twarz oraz ciało.

HYDRA 4HA NOWOŚĆ!
intensywny zabieg nawilżający i odmładzający

Nowoczesny zabieg przygotowany przez Grupę Naukową Sothys, w oparciu o najnowszą wiedzę dotyczącą nawilżania i odmładzania skóry. Opatentowany przez markę kompleks długotrwałego nawilżenia 1055 Boletus Extract, został uzupełniony o działanie kwasu hialuronowego o różnej wielkości cząsteczek (działanie nawilżające i odmładzające). Aby natychmiastowo przywrócić skórze ochronę i optymalne nawilżenie. Aby zregenerować i trwale nawilżyć skórę.

cena: 390zł

Sothys Organics® 
Organiczny certyfikowany zabieg rozświetlający

Ekspresowy zabieg o świeżym zapachu rozbudza skórę i nadaje jej natychmiastowego blasku. Połączenie zmysłowości i skuteczności w nowym, certyfikowanym ekologicznym zabiegu na twarz Sothys Organics®. Odkryj nowy profesjonalny zabieg o rekordowej skuteczności i 4 ultra-zmysłowych produktach do użytku domowego o świeżym, anyżowym zapachu.

Korzyści: zabieg ten rozbudza skórę i nadaje jej natychmiastowego blasku. Zabieg dedykowany wszystkim skórom, nawet wrażliwym

 

cena: 260zł

Kosmetyki Sothys - pielęgnacja ciała

Detox Energie
intensywny zabieg detoksykujący

Intensywny, zbalansowany program odmładzający. Zabieg redukuje wpływ zanieczyszczeń na skórę, chroni oraz zwiększa energię komórkową. Kluczowe składniki aktywne: czarny bez, żeń-szeń syberyjski, peptydy to klucze do zachowania młodzieńczego wyglądu skóry.

Efekt: skóra naładowana energią, cera rozjaśniona i oczyszczona. Zapraszamy na zabieg, aby ponownie tchnąć życie w skórę oraz aby pomóc jej skutecznie bronić się w każdej sytuacji przed szkodliwym wpływem stresu środowiskowego, będącego
przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry.

cena: 390zł

βP3.TRI COMPLEX™ 
intensywny zabieg odmładzający

Ekskluzywny zabieg charakteryzujący się, podobnie jak pozostałe zabiegi opracowane przez laboratoria Sothys, spersonalizowanymi produktami oraz ekspercką metodą aplikacji wykorzystującą masaż liftingujący Digi-esthétique®. Pięć kroków zabiegu, osiem specyficznych formuł, efektywność i niezapomniany relaks, w celu uzyskania widocznie młodszej skóry.
100% ukierunkowanego działania, w celu zwalczania oznak starzenia się skóry dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym: m.in. szafranu, soforanu i peptyd.

cena: 390zł

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online