fbpx
Depilacja Laserowa

Nieskazitelna, gładka i pozbawiona owłosienia skóra to odwieczny ideał piękna.

Depilacja Laserowa

Tkalnia Urody zaprasza na depilację laserową w Bielsku-Białej. Nowoczesny laser MeDioStar Monolith został zaprojektowany do szybkiej, bezbolesnej i trwałej depilacji, nie powodując podrażnień skóry.

Jak to działa?

W trakcie zabiegu światło lasera wnika w głąb skóry, jest wchłaniane przez barwnik włosów -melaninę i przekształcane w ciepło. Wytworzone w tkance ciepło nie tylko niszczy cebulki włosów ale także naczynia je odżywiające. Jest to możliwe  dzięki innowacyjnemu zastosowaniu dwóch długości fali:

 • 810nm – długość działająca na melaninę (podobnie jak w powszechnie używanych laserach Light Sheer i Vectus) 
 • 940nm – długość dająca dodatkowe działanie na naczynia krwionośne poprzez zaburzenie ukrwienia mieszków włosowych – włosy pozbawione ukrwienia nie są odżywiane i nie mogą odrastać.

Synergia tych dwóch długości fali sprawia, że uzyskane efekty cechują się wyjątkową trwałością bez naruszenia otaczającej skóry.

Dotychczas depilacja laserowa kojarzyła się z długimi zabiegami i znaczną bolesnością. Dzięki systemowi transmisji energii TAPER profil plamki jest jednorodny i zapewnia równomierne rozprowadzenie energi w całym polu zabiegowym. Dodatkowo plamka otoczona jest powierzchnią chłodzenia skóry kontaktem 360 °, co gwarantuje maksymalny komfort i bezbolesność zabiegu. Nie bez znaczenia jest również system wykonywania zabiegu in motion, który pozwala znacznie skrócić czas jego trwania.

 

Depilacja działa skutecznie tylko na włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Niestety nie wszystkie włosy rosną jednocześnie, stąd konieczność powtórzenia zabiegu po ok. 1 miesiącu, aby podziałać na włosy, które dotąd były „uśpione”, a wchodzą właśnie w fazę aktywną. Włosy różnego koloru reagują różnie na światło: osoby o ciemnych włosach, zawierających dużo melaniny osiągają najlepsze rezultaty. Usuwanie bardzo jasnych włosów wymaga indywidualnej oceny potencjalnego sukcesu leczenia laserowego, a niekiedy nie jest możliwe.

Laser MeDioStar Monolith oferuje jednak więcej niż tylko samą depilację. Korzystne wyniki obserwuje się u pacjentów z rozszerzonymi naczynkami czy naczyniakami. Zabiegi te są nieinwazyjne i nie wymagają znieczulenia. W ich przypadku wykorzystuje się głowicę o długości fali 940nm, która wykazuje wysoką absorpcję do hemoglobiny oraz oxyhemoglobiny i umożliwia zamykanie dużych naczyń na nogach o średnicy 0,5 mm – 2 mm.

Laser MeDioStar Monolith można wykorzystać również do zabiegu fotoodmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz ciała, zwłaszcza wiotkości ramion i wewnętrznych obszarów ud . Wiązka światła emitowana przez laser powoduje przegrzanie skóry, co doprowadza do skrócenia oraz przebudowy włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tego jest poprawa napięcia i jędrności skóry, wytworzenie nowych włókien kolagenowych, a w rezultacie odmłodzenie jej wyglądu.

Przygotowanie do zabiegu epilacji laserowej:

 • Należy ogolić skórę (najlepiej wieczorem w dniu poprzedzającym zabieg), używając zwykłej, jednorazowej maszynki do golenia.
 • Skóra w miejscu zabiegu powinna być czysta i nie posmarowana balsamami, kremami, antyperspirantem(24h).
 • Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha,  podrażniona. Jeśli jest taka konieczność, kilka dni wcześniej stosuje się kremy nawilżająco-natłuszczająco-kojące. 
 • Na dobę przed oraz po zabiegu nie należy spożywać alkoholu,
 • Dobę przed oraz po zabiegu nie stosować antyperspirantów (dotyczy obszaru pach),
 • Tydzień przed zabiegiem przestać stosować blokery typu Etiaxil (dotyczy obszaru pach),
 • Tydzień przed zabiegiem zaprzestać picia soków z zawartością wit. C, A  ( cytrusowe, marchwiowe, z aceroli )
Depilacja laserowa wykonana przez specjalistkę

Zalecenia po zabiegu:   

 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej załóż lekkie zwiewne ubranie. Po depilacji nóg oraz okolic bikini zrezygnuj z obcisłych leginsów oraz uciskających rajstop.
 • Należy również unikać korzystania z basenu, sauny, gorących kąpieli (doba).
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) można wykonać min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Używaj delikatnego żelu, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie.
 • Zabiegi należy powtarzać co 4-6 tygodni – w zależności od obszaru.

cennik:

depilacja laserowa małej partii ciała
199zł

depilacja laserowa średniej partii ciała
399zł

depilacja laserowa dużej partii ciała
499zł

 

Jesienny pakiet

3+3 gratis

Pakiet obejmuje

3 zabiegi depilacji  laserowej dużej partii ciała

plus 3 zabiegi małej partii gratis

oszczędzasz aż 597zł

Kontakt
Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online