fbpx
Depilacja Laserowa

Nieskazitelna, gładka i pozbawiona owłosienia skóra to odwieczny ideał piękna.

Depilacja Laserowa

Tkalnia Urody zaprasza na depilację laserową w Bielsku-Białej. Nowoczesny laser MeDioStar Monolith został zaprojektowany do szybkiej, bezbolesnej i trwałej depilacji, nie powodując podrażnień skóry.

Jak to działa?

W trakcie zabiegu światło lasera wnika w głąb skóry, jest wchłaniane przez barwnik włosów -melaninę i przekształcane w ciepło. Wytworzone w tkance ciepło nie tylko niszczy cebulki włosów ale także naczynia je odżywiające. Jest to możliwe  dzięki innowacyjnemu zastosowaniu dwóch długości fali:

 • 810nm – długość działająca na melaninę (podobnie jak w powszechnie używanych laserach Light Sheer i Vectus) 
 • 940nm – długość dająca dodatkowe działanie na naczynia krwionośne poprzez zaburzenie ukrwienia mieszków włosowych – włosy pozbawione ukrwienia nie są odżywiane i nie mogą odrastać.

Synergia tych dwóch długości fali sprawia, że uzyskane efekty cechują się wyjątkową trwałością bez naruszenia otaczającej skóry.

Dotychczas depilacja laserowa kojarzyła się z długimi zabiegami i znaczną bolesnością. Dzięki systemowi transmisji energii TAPER profil plamki jest jednorodny i zapewnia równomierne rozprowadzenie energi w całym polu zabiegowym. Dodatkowo plamka otoczona jest powierzchnią chłodzenia skóry kontaktem 360 °, co gwarantuje maksymalny komfort i bezbolesność zabiegu. Nie bez znaczenia jest również system wykonywania zabiegu in motion, który pozwala znacznie skrócić czas jego trwania.

Laser MeDioStar Monolith oferuje jednak więcej niż tylko samą depilację. Korzystne wyniki obserwuje się u pacjentów z rozszerzonymi naczynkami czy naczyniakami. Zabiegi te są nieinwazyjne i nie wymagają znieczulenia. W ich przypadku wykorzystuje się głowicę o długości fali 940nm, która wykazuje wysoką absorpcję do hemoglobiny oraz oxyhemoglobiny i umożliwia zamykanie dużych naczyń na nogach o średnicy 0,5 mm – 2 mm.

Laser MeDioStar Monolith można wykorzystać również do zabiegu fotoodmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz ciała, zwłaszcza wiotkości ramion i wewnętrznych obszarów ud . Wiązka światła emitowana przez laser powoduje przegrzanie skóry, co doprowadza do skrócenia oraz przebudowy włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tego jest poprawa napięcia i jędrności skóry, wytworzenie nowych włókien kolagenowych, a w rezultacie odmłodzenie jej wyglądu.

Przygotowanie do zabiegu epilacji laserowej:

 • Należy ogolić skórę (najlepiej wieczorem w dniu poprzedzającym zabieg), używając zwykłej, jednorazowej maszynki do golenia.
 • Skóra w miejscu zabiegu powinna być czysta i nie posmarowana balsamami, kremami, antyperspirantem(24h).
 • Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha,  podrażniona. Jeśli jest taka konieczność, kilka dni wcześniej stosuje się kremy nawilżająco-natłuszczająco-kojące. 
 • Na dobę przed oraz po zabiegu nie należy spożywać alkoholu,
 • Dobę przed oraz po zabiegu nie stosować antyperspirantów (dotyczy obszaru pach),
 • Tydzień przed zabiegiem przestać stosować blokery typu Etiaxil (dotyczy obszaru pach),
 • Tydzień przed zabiegiem zaprzestać picia soków z zawartością wit. C, A  ( cytrusowe, marchwiowe, z aceroli )
Depilacja laserowa wykonana przez specjalistkę

Zalecenia po zabiegu:   

 • Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej załóż lekkie zwiewne ubranie. Po depilacji nóg oraz okolic bikini zrezygnuj z obcisłych leginsów oraz uciskających rajstop.
 • Należy również unikać korzystania z basenu, sauny, gorących kąpieli (doba).
 • Przez min. 4 tygodnie nie opalaj miejsca, w którym wykonywana była depilacja laserowa.
 • Preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) można wykonać min. po 2 tygodniach od zabiegu depilacji.
 • Używaj delikatnego żelu, toniku lub mleczka bezalkoholowego. Możesz przemyć depilowany obszar czystą wodą.
 • Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru. W niektórych przypadkach mogą pojawić się strupki. Wszystkie te objawy są naturalne i powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach! W tym czasie traktuj skórę delikatnie.
 • Zabiegi należy powtarzać co 4-6 tygodni – w zależności od obszaru.

cennik:

depilacja laserowa małej partii ciała
199zł

depilacja laserowa średniej partii ciała
399zł

depilacja laserowa dużej partii ciała
499zł

 

 

Kontakt
Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online