Rezerwacja Online
Terapie Łączone na Twarz Kosmetologia Bielsko | Tkalnia Urody

533 463 443

Terapie Łączone Mesoestetic
Terapie łączone w kosmetologii, łączą nowoczesne technologie z naturalnym procesem regeneracji skóry.

Terapia Łączona na Twarz Mesoestetic w Bielsku-Białej

Nowoczesne podejście do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała opiera się na zasadzie synergii, którą można osiągnąć przez odpowiednie połączenie różnych rodzajów zabiegów dla uzyskania jak najlepszych efektów. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty stosowane są różne techniki, które współdziałają ze sobą i uzupełniają się tak aby efekt był najbardziej naturalny.

Terapie łączone Mesoestetic – co je wyróżnia?

Terapie łączone indywidualnie dobrane do aktualnych potrzeb skóry, dają zdecydowanie lepsze i przede wszystkim długotrwałe rezultaty niż pojedynczy zabieg. Połączenie nowoczesnych technologii z wykorzystaniem urządzeń hi-tech z zabiegami z użyciem kwasów, mezoterapią,
a także pielęgnacją domową z użyciem kosmetyków daje najlepsze efekty.

Jak dobrać idealny zestaw zabiegów?

Kosmetolog po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu oraz bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu komponuje uzupełniające się zabiegi kosmetyczne / etapy zabiegów w odpowiedniej kolejności, tak aby kompleksowo zadbać o Twoją cerę i dać jej dokładnie to czego w danym momencie potrzebuje.

Efekty terapii łączonych w Bielsku-Białej:

Zabiegi, z których tworzone są procedury łączone: peelingi i procedury zabiegowe Mesoestetic, oczyszczanie wodorowe, mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa, zabiegi pielęgnacyjne Klapp Cosmetic i Sothys Paris oraz zabiegi z wykorzystaniem urządzeń: Ednermolift LPG, radiofrekwencji mikroigłowej oraz radiofrekwencji bezigłowej SkinShooter. 

Najlepiej stworzyć plan oparty na kilku technologiach i metodach, wykonywanych w określonej kolejności i odstępach czasowych. Dzięki temu realnie możemy wpłnąć na:

  • zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, co powoduje ujędrnienie i zagęszczenie skóry
  • poprawę owalu twarzy
  • wypłycenie zmarszczek
  • nawilżenie i rozświetlenie skóry
  • redukcję przebarwień
  • zwężenie porów.
  • pielęgnację okolicy oka

 

Ważny jest nie tylko dobór rodzaju zabiegów, ale też kolejność ich wykonywania oraz dostosowanie tych procedur do stanu zdrowia, trybu życia naszego Klienta, pór roku i ekspozycji słonecznej oraz innych uwarunkowań. Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego Tkalnia Urody w Bielsku-Białej.

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online