Rezerwacja Online
SOTHYS – ekskluzywna pielęgnacja - Bielsko Biała | Tkalnia Urody

533 463 443

SOTHYS – ekskluzywna pielęgnacja
Pielęgnacja ciała

SOTHYS – ekskluzywna pielęgnacja

SOTHYS jest ekskluzywną, francuską firmą rodzinną.

Siła marki SOTHYS tkwi w niezwykłej umiejętności zachowania swojej tożsamości z jednoczesną możliwością oferowania dynamicznych i nowatorskich rozwiązań w stale zmieniającym się świecie urody.

Sothys, to wysoce zaawansowane rytuały, oparte na ekskluzywnych formułach, ukierunkowane na skuteczność. Efekt działania składników aktywnych i pracy Kosmetyczki widoczny jest już po pierwszym zabiegu!

Sothys jest twórcą wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu Digi-Esthétique® która, zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe. Masaż ten, wykorzystywany jest w zabiegach na twarz oraz ciało.

Unikalna, naukowa filozofia opiera się na efektywności, bezpieczeństwie, naturze i przyjemności. Zdolność do innowacji jest motorem do najważniejszych i najnowocześniejszych osiągnięć kosmetycznych Sothys.

Aromatyczne podróże – upajający aromat cytrusów, do wyboru: cytryna i gorzka pomarańcza, kwiat pomarańczy i drzewo cedrowe, lilia i bambus

Hanakasumi -wyjątkowy, pielęgnacyjny rytuał Hanakasumi inspirowany tradycjami japońskimi. Nuta zapachowa: kwiat wiśni i lotosu

 

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online