Pielęgnacja twarzy

 

… to nie tylko ekskluzywna, francuska firma rodzinna, ale również nowoczesna pielęgnacja twarzy i ciała przeznaczona dla salonów piękności oraz gabinetów kosmetycznych oraz SPA.

Imieniem Sothys starożytni Egipcjanie nazywali najjaśniejszą gwiazdę na niebie, symbolizującą wielką urodę. Dzisiaj wizerunek egipskiej boginki widnieje na szyldach salonów kosmetycznych i na opakowaniach produktów do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Marka proponuje swoim klientom produkty do zabiegów kosmetycznych oraz do codziennej pielęgnacji domowej twarzy i ciała. Oferuje trzy grupy zabiegów do twarzy: podstawowe, zabiegi przeznaczone dla konkretnych rodzajów skóry oraz specjalistyczne zabiegi z unikalnym masażem, zwiększającym skuteczność produktów.

 

 

…to producent profesjonalnych kosmetyków nowej generacji stworzonych z myślą o:

• Salonach Kosmetycznych
• Instytutach Zdrowia i Urody
• Ośrodkach SPA

Misją marki jest produkcja nowoczesnych kosmetyków profesjonalnych z wykorzystaniem wszystkich istniejących możliwości naukowych i technologicznych i utrzymanie najwyższych standardów jakości produktu.

Wszystkie preparaty poddawane są szczegółowym badaniom zarówno wewnętrznym jak i przez niezależne laboratoria. Skuteczność nowo wprowadzanych kosmetyków jest optymalizowana, dzięki czemu możemy poszczycić się rekordowymi wynikami działania naszych preparatów.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu najskuteczniejszych kosmetyków oraz współpracy z gronem specjalistów, opracowaliśmy ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.
– Linia Salon de luxe zawiera preparaty przeznaczone do aktywnej pielęgnacji twarzy
– Linia Spa de luxe oferuje preparaty do wszechstronnej pielęgnacji ciała

Zabiegi Dermika Salon & Spa są nieustannie doceniane przez grono profesjonalistów, o czym świadczy imponująca liczba zdobytych przez nas prestiżowych nagród i wyróżnień.

 

…jest pionierem w świecie piękna i synonimem do tworzenia innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swój czas. Klapp Cosmetics jest wiodącym europejskim, producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Oferta tej marki to bardzo szeroki asortyment produktów, wśród których można znaleźć odpowiedź na niemal każdą potrzebę skóry Zadaniem marki KLAPP Cosmetics jest stworzenie optymalnej pielęgnacji dla Twojej skóry. Różnorodne linie produktów znajdujące się w asortymencie marki KLAPP Cosmetics są odpowiedzią dla wszystkich potrzeb każdej skóry. KLAPP Cosmetics zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyków profesjonalnych. Pozwól sobie zatem na odpowiednią pielęgnację. Z marką KLAPP Cosmetics wyglądasz zawsze doskonale – każdego dnia i w każdym wieku!