Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy

 

… to nie tylko ekskluzywna, francuska firma rodzinna, ale również nowoczesna pielęgnacja twarzy i ciała przeznaczona dla salonów piękności oraz gabinetów kosmetycznych oraz SPA.

Imieniem Sothys starożytni Egipcjanie nazywali najjaśniejszą gwiazdę na niebie, symbolizującą wielką urodę. Dzisiaj wizerunek egipskiej boginki widnieje na szyldach salonów kosmetycznych i na opakowaniach produktów do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Marka proponuje swoim klientom produkty do zabiegów kosmetycznych oraz do codziennej pielęgnacji domowej twarzy i ciała. Oferuje trzy grupy zabiegów do twarzy: podstawowe, zabiegi przeznaczone dla konkretnych rodzajów skóry oraz specjalistyczne zabiegi z unikalnym masażem, zwiększającym skuteczność produktów.

 

 

 

…to producent profesjonalnych kosmetyków nowej generacji stworzonych z myślą o:

• Salonach Kosmetycznych
• Instytutach Zdrowia i Urody
• Ośrodkach SPA

Misją marki jest produkcja nowoczesnych kosmetyków profesjonalnych z wykorzystaniem wszystkich istniejących możliwości naukowych i technologicznych i utrzymanie najwyższych standardów jakości produktu.

Wszystkie preparaty poddawane są szczegółowym badaniom zarówno wewnętrznym jak i przez niezależne laboratoria. Skuteczność nowo wprowadzanych kosmetyków jest optymalizowana, dzięki czemu możemy poszczycić się rekordowymi wynikami działania naszych preparatów.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu najskuteczniejszych kosmetyków oraz współpracy z gronem specjalistów, opracowaliśmy ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.
– Linia Salon de luxe zawiera preparaty przeznaczone do aktywnej pielęgnacji twarzy
– Linia Spa de luxe oferuje preparaty do wszechstronnej pielęgnacji ciała

Zabiegi Dermika Salon & Spa są nieustannie doceniane przez grono profesjonalistów, o czym świadczy imponująca liczba zdobytych przez nas prestiżowych nagród i wyróżnień.