fbpx

HC3 Skinshooter – mezoterapia bezigłowa

teaserbox_20658179
HC3 Skinshooter Klapp Cosmetics – mezoterapia bezigłowa – wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią możemy wykonać peeling kwasowy. Dzięki temu przygotujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting.

Dzięki możliwości użycia urządzenia HC3 Skinshooter firmy KLAPP, po załadowaniu odpowiednio dobranej fiolki, mamy możliwość wprowadzenia substancji aktywnych w głąb skóry, wykorzystując zjawisko elektroporacji.

Urządzenie to napina i wygładza skórę dając natychmiastowy efekt liftingu- w znaczny sposób poprawia nawilżenie skóry. Przywraca skórze młody wygląd- znacząco poprawia mikorcyrkulację. Wszystkie produkty są wolne od parabenów, PEG, alkoholu i olejów mineralnych.

Kuracje Clinical Care zawierają wysokowartościowe substancje aktywne.

Zabiegi mezoterapii wykonuje się przy wykorzystaniu ampułek z linii Clinicale Care , które są ukierunkowane na 6 podstawowych problemów skórnych :

1. Cera naczyniowa ,wrażliwa oraz okolice oczu

2. Cera trądzikowa, z rozszerzonymi porami (również ze stanami zapalnymi )mezoterapia bezigłowa 1

3. Cera z przebarwieniami, z tendencją do ich powstawania

4. Cera 30 +

5. Cera 40 +

6. Cera 50 +

Podstawą każdej ampułki są niezmiennie:

  • retinol
  • peptydy
  • wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy
  • niskocząsteczkowy kwas hialuronowy
  • bio-peptydy CL

 

Preparaty nie zawierają: konserwantów, sztucznych barwników, substancji zapachowych.
Uzupełnieniem każdego serum są substancje pomocnicze w walce z danym problemem. W zależności od zastosowanego serum otrzymujemy inny efekt,  który widać natychmiast. Skóra zmienia się z każdą minutą zabiegu czego końcowym efektem jest rozświetlona, gładsza, rozjaśniona i jędrniejsza skóra.

Czasz trwania zabiegu: 1h

Cena zabiegu: 290zł

12004123_958315900896498_3624213315350265258_n