fbpx

Nie musisz wyjeżdżać w tropiki po delikatną opaleniznę, czyli o opalaniu natryskowym

Opalona skóra wygląda lepiej i zdrowiej. Niestety długotrwałe przebywanie na słońcu bez zastosowania odpowiedniej ochrony w postaci kremów z filtrami może przynieść więcej szkód niż pożytku. Poza tym w zimie zażywanie kąpieli słonecznych nie jest możliwe, chyba że wyjedzie się na kilkudniowy urlop za granicę, a na to nie każdy może sobie pozwolić. Jak zatem uzyskać delikatną i bezpieczną opaleniznę? Idealnym rozwiązaniem będzie opalanie natryskowe!

Na czym polega opalanie natryskowe i jakich produktów używamy do wykonania zabiegu?

Opalanie natryskowe to zabieg, podczas którego na ciało klientki rozpyla się preparat brązujący, a następnie suszy go. Skóra wchłania zawarty w nim barwnik i uzyskuje delikatny brązowy kolor. Oczywiście środek ma naturalny skład i nie zawiera szkodliwych składników, które mogłyby wywołać podrażnienie. Cały proces trwa ok. 30 minut.

Płyny brązujące, których używamy w Tkalni Urody Day SPA, pochodzą z serii Techno Tan. To wysokiej jakości produkty o ziołowym lub kokosowym zapachu. Dysponujemy 7 odcieniami (oliwkowy brąz, szampański brąz, czekoladowy brąz, royal, Karmelowy Brąz, Czekoladowe Ciacho i Hebanowy Brąz), które z łatwością możemy dobrać do każdej karnacji. Są w pełni bezpieczne. Wnikają jedynie w wierzchnią warstwę naskórka, dzięki czemu z zabiegu mogą korzystać też kobiety w ciąży, osoby cierpiące na bielactwo i panie o naprawdę jasnej cerze.

Przed zabiegiem i po zabiegu – zalecenia

Aby opalanie natryskowe przyniosło pożądane efekty, trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Dlatego dzień przed zabiegiem radzimy wykonać dokładny peeling całego ciała, a tuż przed wizytą w naszym gabinecie zafundować sobie kąpiel, która usunie wszelkie znajdujące się na skórze kosmetyki. Oczywiście później nie należy już na nią nakładać żadnych preparatów pielęgnacyjnych (dotyczy to także perfum i dezodorantu). Ponadto zalecamy założyć ciemne i luźne ubranie.

Natomiast po zabiegu należy przez 2-8 h nosić luźne ubrania i unikać kontaktu z wodą oraz uprawiania sportów, ponieważ skóra przez te kilka godzin musi pozostać zupełnie sucha. Dopiero po upływie wyznaczonego czasu należy wziąć prysznic i spłukać płyn ze skóry, a później osuszyć ciało delikatnie przykładając do niego ręcznik. Rytuał pielęgnacyjny powinno zakończyć wmasowanie w skórę produktu nawilżającego. Co więcej, do czasu następnej sesji nie powinno się stosować peelingów, używać do mycia szorstkich gąbek i zażywać gorących kąpieli.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

To w pełni bezpieczny i szybki sposób na uzyskanie złocistej opalenizny.
Za sprawą opalania natryskowego można cieszyć się pięknym odcieniem skóry przez cały rok – nie trzeba czekać do lata ani wyjeżdżać na zagraniczne wakacje.
Z zabiegu może skorzystać każda kobieta, niezależnie od wieku, typu skóry i odcienia karnacji. Nie ma również przeciwwskazań, by sesje fundowały sobie kobiety w ciąży.
Cena zabiegu jest przystępna, a efekt świetny i dość długotrwały.