Endermolift® - W 100% naturalna metoda liftingu twarzy, szyi, dekoltu i biustu - Tkalnia Urody
Endermolift® – W 100% naturalna metoda liftingu twarzy, szyi, dekoltu i biustu

Pielęgnacja ciała

Endermolift® – W 100% naturalna metoda liftingu twarzy, szyi, dekoltu i biustu

Endermolift® to nieinwazyjna technika liftingu twarzy likwidująca główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości. Dzięki zabiegowi zmarszczki są zredukowane, kontury twarzy podkreślone, a cera rozjaśniona. Doskonale uzupełnia procedury medycyny estetycznej i jest świetnym przygotowaniem skóry do zabiegów pielęgnacyjnych.

Endermologia twarzy i szyi to delikatny i skuteczny drenaż limfatyczny, a także przyjemny i relaksujący masaż, który jest nieoceniony w przypadku zaburzeń funkcjonowania skóry i jej problemów, u podłoża których leży stres.
Podczas zabiegu do powierzchni skóry doprowadzane są mikroimpulsy, które docierają do głębszych warstw naskórka i pobudzają działanie fibroblastów. W wyniku tej reakcji zwiększona zostaje naturalna produkcja kolagenu i elastyny. Powoduje to poprawę napięcia, elastyczności i sprężystości skóry.
Zabieg wykonywany specjalnymi końcówkami przeznaczonymi do masażu twarzy skutecznie walczy z oznakami utraty jędrności skóry. Endermologia na twarz w odróżnieniu od zabiegu na ciało wykonujemy bezpośrednio na skórę bez potrzeby izolacji skóry od głowicy. Masaż idealnie redukuje oznaki starzenia się, utarty jędrności skóry oraz niweluje pierwsze zmarszczki.

Jakie są efekty?

Głęboka warstwa skóry odzyskuje swoją gęstość i elastyczność, dzięki odnowieniu włókien kolagenu i elastyny. Zmniejszeniu ulegają obrzęki i siniaki. Zmarszczki spłycają się. Zredukowany zostaje nadmiar tkanki tłuszczowej.
Poprawa jędrności twarzy, szyi, dekoltu, biustu
Odzyskanie owalu twarzy
Redukcja zmarszczek
Likwidacja otłuszczeń, np. drugiego podbródka
Modelowanie twarzy redukcja tzw. chomików

endrmolift
endermologia

Badania dowodzą, że po zastosowaniu serii zabiegów Endermolift® następuje:

  • zwiększenie ilości kwasu hilauronowego  o 80%
  • zwiększenie ilości elastyny o 46 %
  • wygładzenie zmarszczek o 87 %
  • dwukrotne rozświetlenie skóry
  • ujędrnienie skóry o 70%
Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online