Cera Naczyniowa Zabiegi | Tkalnia Urody - Salon kosmetyczny

533 463 443

Cera Naczyniowa
Pielęgnacja twarzy

Cera Naczyniowa

Zapoznaj się z naszą różnorodną ofertą zabiegów dedykowanych cerze naczyniowej. Salon kosmetyczny Tkalnia Urody w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza do pielęgnacji Twojej skóry. Nasze procedury doskonale sprawdzą się w przypadku trudności związanych z naczynkami krwionośnymi, rumieniem oraz innymi specyficznymi potrzebami cery naczyniowej.

Zabiegi pielęgnacyjne dla cery naczyniowej

Peelingi przeciwtrądzikowe Noon Aesthetics

Peelingi Noon Aesthetics – anti-acne ( kwas glikolowy, kwas salicylowy, kwas pirogronowy, terapie łączone). Noon Aesthetics to marka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność swoich produktów, dlatego peelingi są starannie opracowane, aby zapewnić optymalne rezultaty przy minimalnym ryzyku podrażnień czy efektów ubocznych.

Mesoestetic

  • mezoterapia iglowa
  • m.PEN
  • SkinRetin
  • terapie łączone

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne. Terapia wodorem i tlenem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, w związku z tym może być przeprowadzona u osób z cerą naczyniową czy wrażliwą. Po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, rozświetlona i wygładzona! 

Radiofrekwencja mikroigłowa - RF Infinite

RF Infinity natychmiastowo wzmacnia włókna kolagenowe, zwiększając elastyczność skóry. Jednak optymalne efekty pojawiają się między 2 a 5 miesiącem, wraz z tworzeniem nowego, sprężystego kolagenu. Dodatkowo, dzięki odbudowie kolagenu, drobne zmarszczki zostają zredukowane, blizny zmniejszone lub całkowicie zlikwidowane, a rozstępy stają się mniej widoczne.

Pielęgnacja kosmetykami KLAPP

nawilżająco-wygłądzający zabieg z kolagenem morskim – IMMUN HYDRA COLLAGEN SILK.

Pielęgnacja kosmetykami SOTHYS

Specjalistyczny zabieg łagodzący.

Kontakt

Masz pytania lub chcesz się umówić na wizytę?

Zadzwoń lub umów się online