Opalanie natryskowe TechnoTan

Płyny na jakich wykonujemy opalanie natryskowe  to produkty najwyższej jakości. Można wymienić dwie serie płynów TechnoTan. Pierwsza z nich jest znana na naszym rynku od 8 lat. To seria CLASSIC TAN, która zawiera 4 kolory czyli oliwkowy brąz, szampański brąz, czekoladowy brąz oraz royal. Płyny te po aplikacji i wysuszeniu klient powinien mieć na naskórku minimum 6 godzin. Druga seria to FLASH TAN, zawierająca Karmelowy Brąz, Czekoladowe Ciacho i Hebanowy Brąz. Te płyny natomiast zmyć można już minimum po 3 godzinach, choć im dłużej mamy na skórze tym efekt mocniejszy.

Opalanie natryskowe Bielsko - tkalnia urody

Kolory można dobrać do każdej karnacji, a więc w zasadzie każda osoba korzystająca z opalania natryskowego znajdzie odpowiednią barwę (7 kolorów). Po nałożeniu na skórę, płyn przez cały czas tak samo delikatnie ziołowo pachnie (CLASSIC) oraz kokosowo (FLASH), nie czuć żadnego przykrego zapachu do pierwszej kąpieli, nie powoduje smug i przebarwień, natomiast co najważniejsze zawsze daje ładną i brązową opaleniznę.  Kosmetyk ten jest oczywiście bezpieczny dla osób z bielactwem, w ciąży, z bliznami i piegami, z bardzo jasną karnacją, a reaguje tylko z wierzchnią warstwą naskórka nie wnikając w głąb organizmu. To, że nie reaguje z owłosieniem i paznokciami to rzecz oczywista.

 

Przed zabiegiem należy:

Wykonać dokładny peeling całego ciała (dzień przed zabiegiem lub w tym samym dniu), który ma na celu usunięcie martwych komórek naskórka tak aby płyn dotarł głębiej a opalenizna utrzymała się dłużej. Kąpiel – najlepiej wykonać tuż przed zabiegiem, w celu usunięcia wszelkich kosmetyków, balsamów i kremów, które mogą spowodować tłustą barierę dla aplikowanego płynu 635_500_csupload_45309852i brak efektu opalania. Przed sesją opalającą nie należy używać kremów nawilżających i oliwek, antyperspirantów, dezodorantów oni perfum! Należy przyjść w ciemnych, luźnych rzeczach ponieważ po nałożeniu sprayu, ciało będzie pokryte ciemnym płynem. Wysoka jakość płynu nie pozwoli jednak na trwałe zabarwienie ubrań, a wszelkie ślady schodzą od ciepłej wody lub po zwykłym praniu. Ewentualne depilacje powinno wykonać się 48h przed zabiegiem. Przez 2-8 godzin po zabiegu nie należy brać prysznica, korzystać z sauny, ćwiczyć, aby nie pocić się nadmiernie, nie należy również wycierać się zbyt energicznie.

Po zabiegu:

Należy nosić luźne ubrania i utrzymywać skórę zupełnie suchą, unikając kontaktu z wodą i czynności powodujących nadmierne pocenie. . Przez 2 – 8 godzin należy bezwzględnie unikać mycia zębów, naczyń, wizyt u fryzjera, kosmetyczki lub też wszystkiego co związane jest z wodą lub parą! Po 2 lub 8 godzinach – osoba wykonująca zabieg poinformuje po jakim czasie można wziąć prysznic. Zmywamy wierzchnią warstwę płynu dokładnie, bez użycia gąbek, myjek, przy użyciu delikatnych kosmetyków, aż do uzyskania czystej wody (trzeba dokładnie spłukać wierzchnią warstwę), następnie ręcznikiem tylko osuszamy skórę poprzez przykładanie go do ciała.Zalecamy intensywną domową pielęgnację skóry (nawilżanie, natłuszczanie – balsamy, kremy, oliwki) przynajmniej raz dziennie, nie stosować peelingu ani kosmetyków peelingujących ani żadnych szorstkich gąbek aż do następnego opalania, należy unikać długich oraz gorących kąpieli a także basenów – co może powodować zmniejszenie efektów opalania.